Імпреза, яка об'єднує власників гірських і шосейних велосипедів, фіксів і лігерадів, "лосів" і "матрасників", любителів позмагатися і порелаксувати.
Можливість побити рекорд часу або просто отримати задоволення від маршруту у компанії старих чи нових друзів.
ВІДГУКИ: >> 2010 >> 2011 >> 2012 >> 2013 >> 2014 >> 2015 >> 2016 >> 2017 >> 2018: (FB / протокол)
Львівська Сотка/ДвохСотка F.A.Q.
2019.05.02-03
2019.05.04
Вартість участі 100 :
Вартість участі 50 :
Всі учасники отримують знижку на Львівську Двохсотку 2019 в розмірі ₴40.
Розподіл стартових номерів:
Номери 1, 2, 3 та 101, 102, 103 — призери попереднього року
Номер 100 — переможець лотереї
1ххх - спортмени аматори шосе
2ххх - спортсмени аматори МТБ
3ххх - всі інші шосе
4ххх - всі інші (МТБ, тандем, лігерад, ...)
5ххх - 50км
59хх - 50км електро
7ххх - волонтери
9ххх - профі
*Може бути відкориговано, при перевищенні лімітів категорії
Номер | Ім'я | Стать | Місто | КП | ГФ | Час | Вік | Команда | Категорія | Велосипед | Планований час. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1001 | Юзьків Анатолій | M | Lviv | 01:51:25 | 02:14:29 | 02:43:14 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
3001 | Космолінський Петро | M | Lviv | 02:30:29 | 03:03:56 | 03:41:09 | 19-29 | Gorgany | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4001 | Яциник Володимир | M | Lviv | 02:33:40 | 03:06:33 | 03:44:04 | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 | |
4002 | Засадний Артур | M | Polyana | 02:28:14 | 03:00:10 | 03:37:42 | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
4003 | Гордійчук Юрій | M | Lviv | 03:42:24 | 04:29:52 | 05:29:40 | 35-39 | Open | 26"рігід | 4:00-8:00 | |
4004 | Криворука Володимир | M | Lviv | 02:47:50 | 03:29:17 | 04:12:11 | 35-39 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
1002 | Тишкевич Віталій | M | Lviv | 01:59:24 | 02:24:50 | 02:57:27 | 30-34 | Makeba | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
3002 | Veston Volodymyr | M | Lutsk | 02:26:26 | 02:59:58 | 03:40:28 | 19-29 | WESTONATION | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
3003 | Рогов Тарас | M | Lviv | 02:58:42 | 03:41:10 | 04:25:28 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
1033 | Tarnavchyk-Chuhuievets Natalya | F | Lviv | 01:59:29 | 02:24:21 | 02:53:46 | 19-29 | Kyiv Cycling Team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
3004 | Chornenkyy Volodia | M | Lviv | 02:19:59 | 02:48:52 | 03:24:58 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4005 | Меркур'єв Сергій | M | Lviv | 02:56:52 | 03:38:56 | 04:27:02 | 30-34 | Gorgany | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
3005 | Жаворонок Денис | M | Vinnytsya | 02:45:31 | 03:26:58 | 04:11:29 | 19-29 | Vinnytsia cycling squad | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
4006 | Huryn Dmytro | M | Lviv | 03:38:41 | 04:22:33 | 05:27:05 | 30-34 | Хунта Роверова | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
3006 | Білий Микола | M | Lviv | 02:21:28 | 02:58:54 | 03:36:51 | 40-49 | AVP Service | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4007 | Sikorskyi Oleksii | M | Lviv | 03:04:23 | 03:44:36 | 04:30:28 | 19-29 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4175 | Солтис Павло | M | Novoiavorivsk | 03:13:50 | 04:01:56 | 04:51:51 | 35-39 | ЛКАВ | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
4008 | Купина Володимир | M | Lviv | 03:03:54 | 03:46:01 | 04:33:08 | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 | |
1003 | Zalevsky Dima | M | Lviv | 02:48:21 | 03:25:46 | 04:07:00 | 35-39 | Спортивний гурток ім. Кліфа Янга | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
1004 | Семененко Роман | M | Kyiv | 01:51:57 | 02:16:23 | 02:48:35 | 19-29 | Cadence90 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
3007 | Martsyniak Taras | M | Lviv | 02:06:05 | 02:32:17 | 03:02:40 | 30-34 | Sport4U | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
Shevchenko Vadim | M | Odesa | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
4009 | Bateyko Ivan | M | Varash | 03:05:59 | 03:50:42 | 04:39:31 | 30-34 | Open | 29"підвіс | 4:00-8:00 | |
3008 | Прокопович Богдан | M | Lviv | 02:05:59 | 02:31:41 | 03:01:57 | 19-29 | SS Halychyna Crew | Open | фікс/сінглспід | 3:10-4:00 |
4148 | Бойчук Владислав | M | Zdolbuniv | 02:55:31 | 03:37:54 | 04:22:16 | 30-34 | Open | 29"рігід | 3:10-4:00 | |
3066 | Музичка Тарас | M | Lviv | 02:28:05 | 03:02:25 | 03:45:22 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3069 | Хитра Максим | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Ultra | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4010 | Petrenko Yurii | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 | |
4133 | Григор'єв Євген | M | Lviv | 02:56:23 | 03:39:40 | 04:25:47 | 40-49 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3009 | Griaznov Denis | M | Lviv | 03:03:09 | 03:48:38 | 04:33:19 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
3010 | Чугуєвець Орест | M | Lviv | 02:39:04 | 03:13:27 | 03:52:49 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3011 | Kramarenko Illia | M | Kyiv | 02:20:00 | 02:49:31 | 03:30:06 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4011 | Козак Юрій | M | Lviv | 04:01:11 | 05:00:32 | 06:00:23 | 30-34 | RoadRunners | Open | інше | 4:00-8:00 |
4012 | Коржос Габріел | M | Svalyava | 02:56:11 | 03:38:40 | 04:21:55 | 35-39 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3012 | Бондар Олег | M | Novoiavorivsk | 03:10:35 | 03:55:18 | 04:40:18 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
3090 | Демченко Игорь | M | Odesa | 02:06:59 | 02:36:54 | 03:10:49 | 30-34 | Odesa | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4052 | Deviatiarov Stanislav | M | Lviv | 02:51:35 | 03:29:17 | 04:08:03 | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3013 | Залевська Ірина | F | Lviv | 02:48:09 | 03:25:34 | 04:06:47 | 35-39 | Спортивний гурток ім. Кліфа Янга | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
3014 | Skochylyas Victor | M | Ternopil | 02:33:36 | 03:07:43 | 03:46:26 | 30-34 | Run&Tri Club Standartpark | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
3028 | Горішній Андрій | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
Spl Natali | F | Lviv | n/a | n/a | DNS | 70+ | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | ||
3015 | Сушко Андрій | M | Lviv | 02:19:59 | 02:48:59 | 03:22:05 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3057 | Лободзіц Юрій | M | Novoiavorivsk | 02:41:54 | 03:15:13 | 03:52:05 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
Kovanda Vasyl | M | Novoiavorivsk | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
3016 | Makaikin Valerii | M | Lviv | 02:33:37 | 03:08:30 | 03:46:43 | 40-49 | SHYPSHYNA RUN CLUB | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
4046 | Дітковський Ігор | M | Lviv | 02:46:29 | 03:23:21 | 04:01:25 | 19-29 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
Kochmarskyi Vasil | M | Ivano-Frankivsk | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | фікс/сінглспід | 3:10-4:00 | ||
4013 | Бигар Михайло | M | Lviv | 02:54:04 | 03:41:52 | 04:28:29 | 19-29 | CoreValue | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 |
4014 | Novitskaya Evgenia | F | Kharkiv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3017 | Подкопай Станислав | M | Kharkiv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4540 | Bokalo Igor | M | Lviv | 02:45:29 | 03:22:17 | 04:02:57 | 19-29 | Nextbike | Open | Nextbike | 3:10-4:00 |
3018 | Царевский Олександр | M | Vinnytsya | 02:55:39 | 03:43:16 | 04:29:43 | 40-49 | #дарагая_редакція | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
4015 | Shuhalo Ihor | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3925 | Nechyporuk Ruslan | M | Kharkiv | 02:25:52 | 02:57:29 | 03:34:37 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4016 | Дымова Юлия | F | Odesa | 03:14:14 | 04:11:05 | 05:03:34 | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4017 | Врублевський Володимир | M | Lviv | 03:53:23 | 04:36:27 | 05:38:18 | 30-34 | Open | інше | 4:00-8:00 | |
3019 | Нечай Ярослав | M | Zolochiv | 02:16:43 | 02:43:32 | 03:14:52 | 19-29 | Jollyride | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4032 | Лаптєв Владислав | M | Lviv | 03:14:33 | 03:58:02 | 04:40:16 | 19-29 | RoadRunners | Open | 27,5" хардтейл | 3:10-4:00 |
3173 | Собко Вадим | M | Lviv | 02:42:08 | 03:16:27 | 03:56:15 | 35-39 | SHYPSHYNA RUN CLUB | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
1041 | Яремчук Данило | M | Kyiv | 02:05:02 | 02:29:47 | 02:59:05 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
3020 | Beregovoy Vladimir | M | Zolochiv | 02:27:11 | 02:57:58 | 03:34:28 | 19-29 | JollyRide | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4018 | Onyshko Andriy | M | Lviv | 02:44:15 | 03:20:15 | 03:58:12 | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4019 | Левицький Ігор | M | n/a | n/a | DNS | <19 | Open | тандем | 4:00-8:00 | ||
3021 | Chychkevych Bohdan | M | Lviv | 02:20:16 | 02:50:28 | 03:28:11 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3025 | Lichkun Mykhailo | M | Lviv | 02:32:30 | 03:10:19 | 03:50:31 | 19-29 | Bikepatrol police Lviv | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4033 | Roy Julia | F | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
Каланчук Ростислав | M | Dobrotvir | n/a | n/a | DNS | 40-49 | DNS-DQ | Open | 26"рігід | 4:00-8:00 | |
3022 | Біда Андрій | M | Lviv | 03:14:39 | 03:57:57 | 04:41:25 | 35-39 | Shypshyna run club | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
1023 | Талах Віталій | M | Varash | 02:01:43 | 02:31:04 | 03:07:07 | 30-34 | PAEC teаm | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
1019 | Харечко Станіслав | M | Varash | 02:06:55 | 02:33:21 | 03:03:26 | 19-29 | PAEC team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
3023 | Svystun Mike | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Reintech | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
3260 | Шкоропад Іван | M | Lviv | 02:32:57 | 03:03:47 | 03:39:48 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4020 | Лещинський Владислав | M | Ivano-Frankivsk | n/a | n/a | DNS | 19-29 | velo-stalker | Open | 29"рігід | 3:10-4:00 |
4021 | Pidvirnyi Taras | M | Lviv | 02:56:22 | 03:28:36 | 04:07:36 | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3121 | Morozov Valerii | M | Vinnytsia | 02:32:03 | 03:01:58 | 03:34:45 | 40-49 | Vinnytsia cycling squad | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
3112 | Жовнір Євген | M | Lviv | 02:39:33 | 03:16:12 | 03:56:07 | 40-49 | Lviv Bicycle Club | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
3024 | Kulyk Evgeniy | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4022 | Savruk Serhii | M | Lviv | 02:16:45 | 02:47:38 | 03:23:55 | 19-29 | Intellias | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
3113 | Іванічкін Володимир | M | Vinnytsia | 02:55:33 | 03:42:08 | 04:28:02 | 40-49 | #дарагая_редакція | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
4023 | Podolianchuk Dmytro | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3050 | Рублевський Володимир | M | Lviv | 03:52:15 | 04:48:27 | 06:04:25 | 19-29 | Батальйон "Арльонок" | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
1005 | Solodyankin Yaroslav | M | Lviv | 01:59:21 | 02:24:13 | 02:57:06 | 30-34 | Makeba | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4024 | Fitel Roman | M | Lviv | 03:52:20 | 04:49:35 | 06:04:27 | 30-34 | Батальйон "Арльонок" | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
4034 | Malanchuk Orest | M | Lviv | 02:48:02 | 03:28:26 | 04:16:16 | 19-29 | Хунта Роверова | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
3241 | Mylyan Volodymyr | M | Sokilnyky | 03:06:59 | 03:57:44 | 04:39:34 | 50-59 | БМП-2 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
4025 | Токар Петро | M | Dolyna | 02:18:38 | 02:48:42 | 03:22:36 | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 | |
3042 | Savruk Yuri | M | Chervonohrad | 03:02:24 | 03:43:37 | 04:34:36 | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
Дрись Михайло | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | ||
4209 | Нестеренко Олександр | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Active club «ZernoVita» | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 |
4027 | Антонов Леонід | M | Lviv | 02:13:23 | 02:48:24 | 03:27:03 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 | |
4065 | Гостренко Олександр | M | Kropyvnytskyi | 02:35:34 | 03:18:43 | 04:01:29 | 19-29 | BikeBand | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
1024 | Tsisaruk Vladyslav | M | Odesa | 01:57:24 | 02:22:14 | 02:51:17 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
4151 | Білоус Валерій | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Lviv Bicycle Club | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 |
4144 | Бобак Андрій | M | Chortkiv | 02:28:14 | 03:02:02 | 03:42:03 | 30-34 | Cadence | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 |
4028 | Місюра Віталій | M | Lviv | 03:01:13 | 03:41:47 | 04:26:40 | 40-49 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3026 | Івінський Микола | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | devmiles | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
3051 | Pshyk Nazar | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | N-iX | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
4029 | Тимків Назар | M | Lviv | 03:09:49 | 03:52:08 | 04:40:46 | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
1006 | Харенко Дмитро | M | Odesa | 01:45:11 | 02:06:17 | 02:32:38 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
Kravchuk Levko | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
3027 | Sendeha Taras | M | Lviv | 02:51:39 | 03:35:00 | 04:22:31 | 50-59 | BanderaS | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
4091 | Hlavatskiy Nazik | M | Комарно | 02:54:35 | 03:29:00 | 04:08:20 | 19-29 | Open | 26"підвіс | 4:00-8:00 | |
3040 | Тхір Богдан | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Dialog Semiconductor | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
3029 | Демкович Андрій | M | Lviv | 01:58:26 | 02:23:21 | 02:56:06 | 30-34 | CoreValue | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
Karpishin Serhii | M | Slavutych | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | ||
3030 | Возний Ярослав | M | Lviv | 02:30:50 | 03:03:05 | 03:42:20 | 19-29 | Garuny Team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4030 | Романишин Ігор | M | Lviv | 02:56:14 | 03:48:25 | 04:37:00 | 30-34 | CoreValue | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 |
4031 | Люкс Вікно | M | Svalyava | 02:37:38 | 03:15:35 | 03:56:07 | 35-39 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
1007 | Березняк Максим | M | Lviv | 02:21:16 | 02:50:13 | 03:23:23 | 19-29 | Lviv Bicycle Club | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
3052 | Пилип Віталій | M | Chortkiv | 02:17:49 | 02:46:17 | 03:18:58 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
1215 | Karpiuk Orest | M | Dubno | 01:58:17 | 02:22:56 | 02:52:33 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
1008 | Матвіїв Степан | M | Busk | 01:45:22 | 02:06:42 | 02:34:14 | 19-29 | Makeba | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
1009 | Matviiuk Mykola | M | Lviv | 02:30:08 | 03:01:00 | 03:37:18 | 30-34 | Валим боком | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4035 | Кульматицький Роман | M | Novoiavorivsk | 02:56:19 | 03:41:15 | 04:30:26 | 40-49 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
1010 | Савченко Сергій | M | Lviv | 02:33:13 | 03:05:05 | 03:39:44 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
4036 | Гончарук Константин | M | Odesa | 02:51:09 | 03:35:08 | 04:19:41 | 19-29 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3031 | Настоящий Володимир | M | Ivano-Frankivsk | 02:10:43 | 02:37:20 | 03:09:11 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3243 | Сопіла Роман | M | Mykolayiv(Lviv) | 03:05:19 | 03:43:18 | 04:24:01 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3079 | Недбайло Петро | M | Lviv | 02:44:09 | 03:27:46 | 04:15:16 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
2001 | Сергієнко Віталій | M | Lviv | 02:05:44 | 02:32:23 | 03:05:11 | 35-39 | РЯСНЕ team | Open | 26" хардтейл | 2:30-3:10 |
3137 | Dmytriv Zinovii | M | Lviv | 03:22:09 | 04:02:03 | 04:48:41 | 35-39 | RAWlyky | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
Борис Тарас | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | ||
4037 | Stetsenko Maksym | M | Lviv | 02:58:48 | 03:45:53 | 04:30:56 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3032 | Цап Олег | M | Sambir | n/a | n/a | DNS | 35-39 | SamBears | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
3033 | Пеньга Василь | M | Lviv | 02:17:53 | 02:48:53 | 03:24:23 | 19-29 | SS Halychyna Crew | Open | фікс/сінглспід | 3:10-4:00 |
4181 | Kravchuk Taras | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3314 | Galenko Andersen | M | Kiev | 02:25:02 | 02:58:46 | 03:37:21 | 35-39 | Брутальні Байциклісти | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 |
1087 | Kun Ihor | M | Lviv | 02:04:18 | 02:30:36 | 03:02:58 | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
1083 | Клочко Андрій | M | Ivano-Frankivsk | 02:06:22 | 02:32:15 | 03:02:53 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
Гринчук Андрей | M | Berdychiv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 | ||
3034 | Lobur Max | M | Lviv | 02:45:50 | 03:30:09 | 04:15:43 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
1011 | Гузов Віктор | M | Lviv | 01:45:28 | 02:06:14 | 02:31:17 | 35-39 | Team Sky Lviv | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
1012 | Вербицький Андрій | M | Lviv | 01:52:42 | 02:16:17 | 02:46:18 | 35-39 | Team Sky Lviv | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
1013 | Погодін Костянтин | M | Lviv | 01:47:53 | 02:11:20 | 02:37:26 | 35-39 | Team Sky Lviv | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4038 | Калинчук Андрій | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | 1323 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
3035 | Калинчук Юра | M | Drohobych | n/a | n/a | DNS | 19-29 | 1323 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
4039 | Чередніченко Дмитро | M | Mykolayiv, Lviv | 02:51:14 | 03:34:52 | 04:23:49 | 35-39 | Velospacer | Open | 29"підвіс | 4:00-8:00 |
3036 | Лаб'як Назар | M | Lviv | 02:34:34 | 03:10:43 | 03:48:25 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4040 | Говда Дмитро | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3037 | BALYTSKYY Yaroslav | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4041 | Zvarych Ivan | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4153 | Муцко Іван | M | Mariupol | 02:47:17 | 03:23:07 | 04:08:03 | 19-29 | Open | 29"рігід | 4:00-8:00 | |
1014 | Pazyak Yosyf | M | Lviv | 01:59:20 | 02:28:15 | 03:00:10 | 60-69 | Тандем | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4042 | Lev Yurii | M | Lviv | 02:46:00 | 03:22:37 | 04:05:41 | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 | |
4043 | Biriukova Victoria | F | Bila Tserkva | 03:21:01 | 04:04:38 | 05:01:13 | <19 | In Velo Veritas | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
3827 | Сотниченко Александр | M | Odessa | 03:06:58 | 03:56:03 | 04:44:30 | 35-39 | Odessa Bicycle Club | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
4086 | Ховатов Руслан | M | Mukachevo | 02:41:09 | 03:24:15 | 04:15:58 | 40-49 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
4044 | Озирський Андрій | M | Lviv | 03:36:45 | 04:30:52 | 05:20:55 | 30-34 | Хунта Роверова | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
4079 | Уліцький Володимир | M | Lviv | 03:06:49 | 03:49:07 | 04:35:34 | 35-39 | Файні хлопці | Open | 26"підвіс | 4:00-8:00 |
4109 | Rusanovskiy Nazarii | M | Lviv | 02:25:54 | 02:55:35 | 03:31:03 | 19-29 | Critical Mass Lviv | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 |
Полищук Констянтин | M | Bila Tserkva | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | ||
4045 | Mudrak Andriy | M | Zolochiv | 02:32:14 | 03:04:12 | 03:43:28 | 19-29 | JollyRide | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
4050 | Bobalik Maryan | M | Ivano-Frankivsk | 02:45:44 | 03:22:04 | 04:04:23 | 19-29 | Franko Bicycle Club | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 |
1071 | Кудрик Олександр | M | Varash | 01:49:08 | 02:11:24 | 02:38:56 | 30-34 | PAEC team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
3038 | Муравинець Сергій | M | Varash | 01:51:51 | 02:18:21 | 02:51:33 | 35-39 | PAEC team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4047 | Казаков Олександр | M | Lviv | 02:50:11 | 03:26:12 | 04:11:31 | 35-39 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4048 | Pryimak Nazar | M | Nadvirna | 03:48:24 | 04:41:52 | 05:38:51 | 19-29 | ГуцулиНаРоверах | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
Яремчук Костянтин | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | ||
3062 | Козак Олег | M | Mukachevo | 02:06:15 | 02:32:23 | 03:03:02 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4233 | Kaminskyi Taras | M | Lviv | 03:21:51 | 04:01:24 | 04:48:20 | 35-39 | RAWlyky | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
4183 | Король Роман | M | Ivano-Frankivsk | 02:44:20 | 03:21:35 | 03:59:30 | 40-49 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 | |
1051 | Makhanets Oleksandr | M | Lviv | n/a | n/a | DNF | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
3048 | Войташек Антон | M | Lviv | 03:16:23 | 03:52:05 | 04:34:00 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
1015 | Тодер Олег | M | Kyiv | 02:02:10 | 02:28:37 | 03:00:30 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
4051 | Мазур Сергій | M | Lviv | 03:35:10 | 04:27:04 | 05:27:21 | 35-39 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3041 | Гуменчук Олег | M | Lviv | 02:43:21 | 03:15:03 | 03:56:31 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
1016 | Скорбач Микола | M | Lviv | 01:51:13 | 02:13:57 | 02:41:11 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
3043 | Shevtsiv Andrii | M | Lviv | 02:49:50 | 03:30:43 | 04:15:03 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4213 | Маїк Павло | M | Lviv | 03:35:05 | 04:30:05 | 05:25:50 | 30-34 | Open | 26"підвіс | 3:10-4:00 | |
Nikitin Ivan | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
1017 | Baranov Oleksii | M | Kyiv | 02:38:33 | 03:12:10 | 03:44:47 | 19-29 | Біла Церква | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
Shvai Maksym | M | Varash | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Bananan тема | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
Струк Мирослава | F | с.Тернопілля | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | ||
4265 | Miasniankin Vadim | M | Lviv | 02:55:57 | 03:35:21 | 04:17:59 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
1018 | Кочин Алексей | M | Kharkiv | n/a | n/a | 02:28:20 | 35-39 | Велоцентр Харьков | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4053 | Щипель Ігор | M | Peremozhne | 02:37:11 | 03:11:52 | 03:50:49 | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3067 | Fedosieiev Dmytro | M | Lviv | 02:10:08 | 02:38:05 | 03:13:07 | 30-34 | Lviv Bicycle Club | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
1069 | Khomyshyn Roman | M | Lviv | 02:05:56 | 02:33:25 | 03:04:58 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
4054 | Служинська Марія | F | Lviv | 03:38:26 | 04:34:47 | 05:45:09 | 35-39 | Я | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 |
4129 | Паркасевич Марія | F | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4055 | Михайлишин Назар | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4171 | Parfenyuk Oleksandr | M | Lviv | 02:38:10 | 03:13:43 | 03:54:43 | 19-29 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
1022 | Кошелєв Олександр | M | Drohobych | 01:59:18 | 02:29:28 | 03:02:29 | 35-39 | XTREME RIDE CLUB | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4056 | Sokurenko Natalka | F | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | інше | 4:00-8:00 | |
4057 | Кушнір Марія | F | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4444 | Zaletskyi Nazar | M | Ivano-Frankivsk | 02:31:43 | 03:04:17 | 03:44:20 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3111 | Фінягін Вадим | M | Lviv | 02:17:11 | 02:49:36 | 03:28:18 | 40-49 | Lviv Bicycle Club | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
3044 | Hryhorashyk Mykhailo | M | Chernivtsi | 02:42:57 | 03:30:14 | 04:13:53 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4059 | Грицун Олександр | M | Vinnytsia | 02:41:10 | 03:15:24 | 03:55:24 | 19-29 | ВелоЇжаки | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 |
4190 | Войтович Роман | M | Lviv | 02:38:32 | 03:20:07 | 04:02:14 | 19-29 | Open | тандем | 4:00-8:00 | |
3055 | Демидишин Віталій | M | Varash | 01:50:20 | 02:14:10 | 02:43:02 | 19-29 | РАЕС team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
Lutsiv Roman | M | Stryy | n/a | n/a | DNS | n/a | "ВелоСтрийки" | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
Пелех Андрій | M | Ternopil | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | ||
3046 | Shevchuk Mykola | M | Lviv | 02:49:18 | 03:25:09 | 04:07:04 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4060 | Зайцев Володимир | M | Simferopol | 02:43:50 | 03:22:56 | 04:05:19 | 40-49 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
4061 | Gerbovka Nazariy | M | Lviv | 02:47:07 | 03:26:08 | 04:08:13 | <19 | Батальйон "Арльонок" | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 |
3047 | Жук Петро | M | Lviv | 03:39:24 | 04:19:51 | 05:01:54 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4062 | Voskalo Maxim | M | Lviv | n/a | n/a | DNF | 19-29 | Critical Mass Lviv | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 |
1020 | Грущак Віталій | M | Drohobych | 01:59:19 | 02:24:10 | 02:53:52 | 30-34 | XTREME RIDE CLUB | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
1021 | Кошелєва Наталія | F | Drohobych | 02:06:19 | 02:33:24 | 03:04:57 | 30-34 | XTREME RIDE CLUB | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
3120 | Вощило Володимир | M | Ternopil | 02:44:59 | 03:25:56 | 04:07:09 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4118 | Федосов Сергій | M | Lviv | 02:39:28 | 03:17:02 | 03:59:27 | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 | |
3087 | Sobchuk Zoriana | F | Ternopil | 02:44:56 | 03:25:56 | 04:07:07 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
3049 | Зробок Андрій | M | Lviv | 02:35:55 | 03:12:12 | 03:52:30 | 50-59 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4063 | Богуш Артем | M | Lviv | 02:50:43 | 03:31:22 | 04:12:57 | 35-39 | Open | інше | 4:00-8:00 | |
4138 | Bahrii Bohdan | M | Ternopil | 02:53:05 | 03:29:29 | 04:07:17 | 19-29 | Megalot | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 |
Sydorenko Maryna | F | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
1042 | Mokryi Andrii | M | Lviv | n/a | 03:20:13 | 03:55:31 | 19-29 | Time Pro | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
3053 | Черненко Сергій | M | Kyiv | 02:22:21 | 02:51:44 | 03:25:51 | 35-39 | SAPIK-TEAM | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4078 | Бялас Роман | M | Drohobych | 02:42:13 | 03:22:33 | 04:08:07 | <19 | XTREME RIDE CLUB | Open | 26"підвіс | 3:10-4:00 |
Коновалюк Віталій | M | Khmelnik | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | ||
1063 | Палій Юрій | M | Lviv | 02:11:59 | 02:38:51 | 03:10:17 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
3141 | Sakhniuk Serhii | M | Slavuta | n/a | 03:03:11 | 03:40:08 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
3054 | Khmarenko Vasyl | M | Lviv | 02:10:48 | 02:37:49 | 03:10:34 | 19-29 | TriLewy | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
3059 | Петрик Тарас | M | Lviv | 02:20:00 | 02:49:49 | 03:27:21 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
3056 | Талейкина Анна | F | Kharkiv | 02:47:16 | 03:28:15 | 04:09:46 | 40-49 | Велосалон-Олімпія | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
1998 | Нестерова Вікторія | F | Kyiv | 02:22:58 | 02:53:39 | 03:28:47 | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
4105 | Гриньків Андрій | M | Varash | 02:37:36 | 03:10:57 | 03:51:23 | 35-39 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 | |
4104 | Руднік-Гриньків Юлія | F | Varash | 02:37:22 | 03:10:42 | 03:51:11 | 30-34 | Raido | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 |
1025 | Софія Любарська | F | Kyiv | 02:11:37 | 02:38:20 | 03:12:32 | n/a | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
3085 | Kutsai Vadym | M | Novovolynsk | 02:05:58 | 02:32:01 | 03:02:45 | 30-34 | Heart Inside Team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4066 | Омелянчук Дмитро | M | Vinnytsia | 02:24:58 | 02:57:50 | 03:35:19 | 19-29 | ВелоЙожики | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 |
4067 | Омелянчук Катерина | F | Vinnytsia | 03:27:17 | 04:09:42 | 05:01:30 | 19-29 | ВелоЙожики | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
3058 | Корчак Андрій | M | Kremenchuk | 01:58:31 | 02:23:21 | 02:52:45 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3179 | Руднікович Людмила | F | Lviv | 02:44:07 | 03:29:57 | 04:15:16 | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4068 | Kachkovskiy Dmytro | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 | |
Владов Даниїл | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | <19 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | ||
4198 | Богатюк Сергій | M | Novoiavorivsk | n/a | 03:35:34 | 04:25:01 | 30-34 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4069 | Серновський Олег | M | Lviv | 03:06:12 | 03:49:48 | 04:37:37 | 35-39 | motsni | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 |
3060 | Степанишин Леся | F | Lviv | 03:00:44 | 03:37:10 | 04:22:34 | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3061 | Чугуєвець Лев | M | Lviv | 03:12:56 | 04:13:46 | 05:01:44 | 60-69 | ФСТУ | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
4070 | Семенюк Михайло | M | Ivano-Frankivsk | 02:27:53 | 03:01:11 | 03:41:32 | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 | |
4071 | Моцяк Василь | M | Lviv | 03:06:59 | 03:52:51 | 04:41:42 | 19-29 | Юморісти | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
4103 | Годованюк Андрій | M | Lviv | 02:45:43 | 03:29:26 | 04:11:52 | 35-39 | РЯСНЕ team | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 |
4072 | Євтушенко Сергій | M | Lviv | 02:38:20 | 03:16:29 | 04:01:25 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
4073 | Кравець Віталій | M | Varash | 02:32:42 | 03:10:44 | 03:50:03 | 30-34 | РЦ-2 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 |
Ференц Іван | M | Stryy | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
4089 | Semenko Bohdan | M | Kyiv | 02:26:43 | 02:57:58 | 03:38:03 | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 | |
4239 | Бондар Сергій | M | Brovary | 03:40:02 | 04:24:07 | 05:10:58 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
Игорь Деговцов | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | тандем | 4:00-8:00 | ||
4074 | Багрій Олександр | M | Vinnytsya | 03:35:15 | 04:29:58 | 05:20:01 | 50-59 | Motorhead Alco Crew Vinnytsia | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
4101 | Rudka Oksana | F | Lviv | 03:43:04 | 05:16:35 | 06:10:39 | 19-29 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4075 | Власенко Богдан | M | Brovary | 02:20:36 | 02:52:55 | 03:32:34 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 | |
4076 | Evseenko Igor | M | Brovary | 03:39:15 | 04:21:33 | 05:08:24 | 19-29 | BroBikes team | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
4225 | Хома Богдан | M | Lviv | 02:50:41 | 03:26:54 | 04:14:04 | 40-49 | ironmen | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
4290 | Gnatushun Nazar | M | Ternopil | 02:43:24 | 03:18:38 | 03:59:34 | 30-34 | Rescue | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
4077 | Кліщ Богдан | M | Truskavets | 03:14:38 | 04:03:45 | 04:52:35 | <19 | Open | 26"рігід | 4:00-8:00 | |
Головня Павел | M | Kremenchuk | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | фікс/сінглспід | 4:00-8:00 | ||
3128 | Budnak Andrii | M | Ternopil | 02:44:57 | 03:24:18 | 04:07:11 | 19-29 | Sab0tag8 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
3063 | Берещак Тарас | M | Lviv | 01:51:18 | 02:14:39 | 02:43:05 | 19-29 | Makeba | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4169 | Chornyy Viktor | M | Rivne | n/a | n/a | DNS | 40-49 | 11 | Sport | n/a | n/a |
1056 | Фенюк Іван | M | Brovary | 02:03:46 | 02:30:19 | 03:00:11 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
4080 | Михайлишин Юрій | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | CoreValue | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
1026 | Пясецький Сергій | M | Lviv | 01:45:23 | 02:06:33 | 02:34:20 | 19-29 | MTBStock Cycling Team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
3064 | Шевцов Костянтин | M | Netyshin | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
Vajnyi Yura | M | Stryy | n/a | n/a | DNS | 30-34 | ВелоСтрийки | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4081 | Могила Ігор | M | Lviv | 03:07:10 | 03:50:14 | 04:37:00 | 30-34 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
Markov Yurii | M | Zhovkva | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Zhovkva | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 | |
4170 | Yosypyshyn Rostyslav | M | Kyiv | 02:34:44 | 03:13:15 | 03:55:25 | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3065 | Струк Мирослава | F | с.Тернопілля | 02:56:07 | 03:37:04 | 04:23:05 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4132 | Теслюк Мирослав | M | Lviv | 03:46:45 | 04:39:17 | 05:39:24 | 70+ | Фсту | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
Возняк Вадим | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | тандем | 2:30-3:10 | ||
4082 | Цукало Тарас | M | Lviv | 03:03:23 | 03:49:09 | 04:35:58 | 19-29 | Файні хлопці | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
3103 | Grochla Mateusz | M | Skole | 03:14:50 | 04:01:44 | 04:50:12 | 30-34 | Velo Skole | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
Олександр Гаврищук | M | Yuzhnoukrayinsk | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | 29"рігід | 4:00-8:00 | ||
Качмар Христина | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | тандем | 4:00-8:00 | ||
3068 | Волинець Віталій | M | Ternopil | 03:06:05 | 03:44:46 | 04:28:16 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
1027 | Odnosumov Sergey | M | Kyiv | 02:04:13 | 02:30:11 | 03:00:03 | 40-49 | Lenovo | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4084 | Рукавішніков Валерій | M | Lviv | 02:43:38 | 03:46:53 | 04:27:39 | 35-39 | ГО «Львів Екстрім Клуб» | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 |
1032 | Троценко Євген | M | Kyiv | 02:04:16 | 02:30:11 | 03:00:03 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
3209 | Leschushun Roman | M | Rava-Ruska | 02:30:39 | 03:06:07 | 03:44:58 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4289 | Prystupa Vladyslav | M | Lviv | 02:52:16 | 03:32:13 | 04:13:45 | n/a | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
1028 | Kiriushkin Mykhailo | M | Kyiv | 01:51:19 | 02:14:11 | 02:41:16 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
4085 | Hamar Oksana | F | Lviv | 03:27:59 | 04:15:23 | 05:06:37 | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4360 | Бураков Дмитро | M | Lviv | 03:26:27 | 04:14:35 | 05:04:42 | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
Мельник Володимир | M | Drohovyzh | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Fujikura | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4087 | Коновал Андрій | M | Lviv | 03:36:35 | 04:19:58 | 05:11:56 | 19-29 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3070 | Gulikov Vitali | M | Lviv | 02:22:37 | 02:57:10 | 03:36:48 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
1029 | Kolesnichenko Taras | M | Kyiv | n/a | 02:24:15 | 02:53:39 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
1030 | Гостіщев Євген | M | Lviv | 02:07:16 | 02:33:15 | 03:04:43 | 19-29 | Makeba | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4088 | Гонуленко Іван | M | Biloshytska Sloboda | n/a | n/a | 07:52:59 | 50-59 | Open | інше | 4:00-8:00 | |
2002 | Федюк Іван | M | Rivne | 01:55:14 | 02:21:39 | 02:52:46 | 19-29 | Open | 26" хардтейл | 2:30-3:10 | |
4242 | Гаврилко Іван | M | Lviv | 03:03:14 | 03:50:02 | 04:40:33 | 35-39 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
Яців Микола | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | ||
Сидор Тарас | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 | ||
4090 | Kornieiev Kostiantyn | M | Lviv | 02:37:42 | 03:25:19 | 04:07:20 | 40-49 | Open | 29"підвіс | 3:10-4:00 | |
1031 | Федина Ігор | M | Lviv | 01:59:30 | 02:24:28 | 02:55:50 | 40-49 | Shypshyna run club | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
Осередчук Ігор | M | Komarno | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | ||
3071 | Крикун Діма | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4092 | Гаврилюк Олексій | M | Lviv | 03:02:34 | 03:52:06 | 04:39:39 | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3095 | Доброгорський Володимир | M | Kyiv | 02:17:38 | 02:46:44 | 03:22:23 | 35-39 | Lenovo | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
3214 | Borovyi Mykhailo | M | Kyiv | 02:10:41 | 02:40:18 | 03:17:04 | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3321 | Duma Denys | M | Lviv | 03:19:03 | 02:49:38 | 03:23:48 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4128 | Зайць Руслан | M | Lviv | 03:55:06 | 04:50:13 | 05:53:03 | 40-49 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3072 | Andriy Luhovskoy | M | Lviv | 03:13:47 | 04:32:45 | 05:19:49 | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
1052 | Pilganchuk Bogdan | M | Kyiv | n/a | 02:46:48 | 03:23:08 | 35-39 | ELKO Cycling Club | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
Aslanian Evgenia | F | Kyiv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | ||
4094 | Дорофеєв Віталій | M | Lviv | 02:57:20 | 03:38:09 | 04:26:12 | 40-49 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
4095 | Bavshyn Oleh | M | Lviv | 02:25:54 | 02:54:57 | 03:29:31 | 35-39 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
Кренц Михайло | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | ||
4097 | Kobelyev Stepan | M | Lviv | 03:13:33 | 04:33:25 | 05:19:36 | 40-49 | Без команди | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 |
4096 | Мазур Володимир | M | Lviv | 03:35:06 | 04:26:54 | 05:17:09 | 30-34 | Open | 26"підвіс | 4:00-8:00 | |
3145 | Red Nickolas | M | Lviv | 02:18:43 | 02:45:26 | 03:18:12 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3147 | Лис Андрій | M | Lviv | 02:46:04 | 03:23:44 | 04:07:50 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
3073 | Kolisnychenko Aleksandr | M | Kyiv | 02:29:26 | 03:04:10 | 03:42:17 | n/a | Kowbasa Squad | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
3074 | Ковбаса Дмитрий | M | Kyiv | 02:23:08 | 02:56:00 | 03:35:02 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
Фаліштинський Олег | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | ||
3075 | Pasko Mykola | M | Sokal | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
3076 | Пащенко Сергій | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 50-59 | Lviv Bicycle Club | Sport | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
Kyrianova Iryna | F | Lviv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | інше | 4:00-8:00 | ||
3077 | Вербицький Сергій | M | Chervonohrad | 03:13:44 | 04:03:47 | 04:59:40 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4100 | Рудка Богдан | M | Lviv | 03:43:01 | 05:16:23 | 06:10:41 | 19-29 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4098 | Knyaz Volodymyr | M | Lviv | 02:55:11 | 03:33:52 | 04:20:24 | 50-59 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3078 | Кухта Віктор | M | Lviv | 02:25:41 | 02:57:45 | 03:34:50 | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
Сурков Зеновій | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | 26"підвіс | 4:00-8:00 | ||
4112 | Repushanskyy Vitaliy | M | Lviv | 03:24:22 | 04:11:06 | 05:07:33 | 40-49 | AlcoTeam | Open | 26"підвіс | 4:00-8:00 |
4113 | Bukhenko Yuliya | F | Lviv | 03:24:22 | 04:11:06 | 05:07:33 | 30-34 | AlcoTeam | Open | 26"підвіс | 4:00-8:00 |
4099 | Makarov Oleksandr | M | Lviv | 02:34:13 | 03:23:54 | 04:05:40 | 40-49 | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 | |
4111 | Krushelnytskyi Petro | M | Ternopil | 03:44:09 | 04:20:26 | 05:12:22 | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 | |
4140 | Козубський Віктор | M | Lviv | 02:30:34 | 03:02:16 | 03:38:22 | 35-39 | Open | 29"рігід | 4:00-8:00 | |
7013 | Тхір Василь | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Lviv Bicycle Club | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
3080 | Селиванов Андрей | M | Rivne | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4102 | Гуньовський Тарас | M | Lviv | 03:40:30 | 04:24:15 | 05:19:37 | 35-39 | Motsni | Open | тандем | 4:00-8:00 |
3301 | Мочурад Іван | M | Lviv | 03:49:28 | 04:53:15 | 05:45:32 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4218 | Митрофанов Богдан | M | Lviv | 02:40:24 | 03:19:19 | 04:03:23 | 19-29 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4125 | Babiy Igor | M | Lviv | 02:47:36 | 03:30:32 | 04:09:29 | 19-29 | ZoomSupport | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
4106 | Мороз Тарас | M | Lviv | 02:12:21 | 02:42:12 | 03:18:28 | 35-39 | РЯСНЕ Team | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 |
4107 | Orlova Iryna | F | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
103 | Дуб Наталя | F | Lviv | 01:52:00 | 02:16:26 | 02:47:20 | <19 | Ukraine | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4178 | Гудак Олександр | M | Lviv | 03:08:05 | 03:52:41 | 04:41:00 | 19-29 | Open | 26"підвіс | 4:00-8:00 | |
Anton Marchenko | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | ||
3110 | Martyniuk Yuriy | M | Lviv | 02:23:24 | 02:56:05 | 03:36:17 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3702 | Tyshkovets Valerii | M | Dubno | 02:10:37 | 02:37:42 | 03:09:13 | 50-59 | Team Garage 1664 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
3704 | Царик Михайло | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 50-59 | Team Garage 1664 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
Корецький Віталій | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | MAKEBA Cycling Team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3181 | Lazor Sviatoslav | M | Stryi | 02:18:44 | 02:48:20 | 03:23:12 | 19-29 | Lviv Bicycle Club | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
3703 | Воронін Вадим | M | Zhovkva | 02:37:30 | 03:12:25 | 03:53:43 | 35-39 | Team Garage 1664 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
1039 | Yehiazarian Heorhii | M | Kyiv | 01:45:15 | 02:06:21 | 02:32:41 | 30-34 | Kyiv Cycling Team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
3701 | Курбан Геннадій | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Team Garage 1664 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
3109 | Шаргут Діма | M | Lviv | 03:57:36 | 04:56:33 | 05:59:35 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
Садовский Андрей | M | Lutsk | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | ||
1035 | Kovalenko Dmitry | M | Kyiv | 01:58:34 | 02:23:43 | 02:52:47 | 19-29 | Velobazar-Cadence90 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
Korolchuk Volodymyr | M | Lutsk | n/a | n/a | DNS | 50-59 | MetrDoor team Luck. | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4108 | Багрій Андрій | M | Lviv | 02:54:06 | 03:35:45 | 04:20:58 | 30-34 | Команда імені Філіпа Фрая | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
1207 | Обріза Олег | M | Lviv | 01:51:53 | 02:16:30 | 02:48:10 | 30-34 | LIVE.LOVE | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
1036 | Paraschenko Artem | M | Kyiv | 01:45:18 | 02:06:27 | 02:32:46 | 30-34 | Velobazar-Cadence90 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4110 | Zhabynska Iryna | F | Ivano-Frankivsk | n/a | n/a | 07:10:12 | 40-49 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
Matvieiev Maksim | M | Odesa | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Odessa Bicycle Club | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
Манько Іван | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | ||
3081 | Чернишенко Володимир | M | Ivano-Frankivsk | 02:15:50 | 02:47:23 | 03:23:59 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
3082 | Яблончук Еліна | F | Ivano-Frankivsk | n/a | n/a | DNF | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
1037 | Любуцин Денис | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Velobazar-Cadence90 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4114 | Hoppe Caspar | M | Hamburg | n/a | 05:27:34 | 06:32:31 | 60-69 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4115 | Hoppe Melchior | M | Summt | n/a | 05:28:46 | 06:32:31 | 60-69 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4188 | Tsumlyanskiy Volodumur | M | Ivano-Frankivsk | 02:50:26 | 03:29:46 | 04:12:42 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
Hemiy Tetyana | F | Ivano-Frankivsk | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | ||
4179 | Shak Demyan | M | St. Sambir | 03:25:54 | 04:15:48 | 05:06:45 | 19-29 | Starbikes | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 |
4116 | Levytska Maria | F | St.Sambir | 03:25:55 | 04:15:56 | 05:06:44 | 19-29 | Starbikes | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
3089 | Smirnov Serhiy | M | Lviv | 02:52:10 | 03:40:06 | 04:28:57 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
1038 | Стефанишин Микола | M | Mykolayiv | n/a | 02:39:42 | 03:09:28 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
Дараганов Константин | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | ||
Леськів Юрко | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
4117 | Anton Pshenychnyi | M | Kyiv | 02:40:27 | 03:20:38 | 04:05:06 | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
4119 | Климів Олена | F | Lviv | 02:55:59 | 03:37:18 | 04:25:01 | 19-29 | команда імені Філіпа Фрая | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
3083 | Balogh Tomas | M | Mukachevo | n/a | n/a | DNF | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4120 | Трифонов Костянтин | M | Kyiv | 02:56:15 | 03:39:26 | 04:33:16 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 | |
3086 | Желтоног Марина | F | Kharkiv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Харьков мастерс | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4121 | Друзь Володимир | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Команда імені Філіпа Фрая | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
Дзюба Олександр | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Cadence90 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
3084 | Лозинський Роман | M | Lviv | 02:30:50 | 03:05:22 | 03:44:44 | 19-29 | Plast Crew | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
4122 | Chorba Sebastyan | M | Skole | 02:55:15 | 03:31:50 | 04:12:36 | 35-39 | Velo Skole | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
4123 | Кельбас Богдан | M | Ivano-Frankivsk | 02:17:56 | 02:47:43 | 03:22:05 | <19 | Franko Bicycle Club | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 |
4126 | Herasymov Anatolii | M | Skole | 03:15:48 | 03:57:14 | 04:51:07 | 35-39 | Velo Skole | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
4124 | Усков Іван | M | Lviv | 03:49:44 | 04:49:21 | 05:42:11 | 30-34 | CoreValue | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
Semeryak Igor | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
4127 | Остапович Євген | M | Varash | 02:39:08 | 03:21:02 | 04:03:22 | 35-39 | Хтиві вепри | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
3088 | Стефанишин Ігор | M | Ivano-Frankivsk | 02:35:46 | 03:12:33 | 03:53:30 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3091 | Степанишин Святослав | M | Lviv | 02:27:04 | 02:58:58 | 03:38:49 | 50-59 | Paraska Cycling Team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4158 | Nazar Oleh | M | Lviv | 02:47:26 | 03:34:01 | 04:23:55 | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
1040 | Назар Мар'ян | M | Lviv | 02:02:31 | 02:30:49 | 03:04:51 | 19-29 | Makeba | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4130 | Павлів Андрій | M | Hodoriv | 03:49:26 | 04:51:41 | 05:49:10 | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3092 | Страутманіс Роман | M | Lviv | 02:19:03 | 02:49:26 | 03:26:57 | 19-29 | Makeba | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
3093 | Скульський Дмитро | M | Ivano-Frankivsk | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3094 | Яремчук Костянтин | M | Kyiv | 02:23:10 | 02:57:11 | 03:38:30 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4131 | Бекеша Андрій | M | Lviv | 03:24:49 | 04:08:47 | 04:57:57 | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4134 | Крят Олексій | M | Lviv | 02:51:08 | 03:36:18 | 04:24:00 | 60-69 | "Рясне" team | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
3096 | Гундяк Віктор | M | Ivano-Frankivsk | 02:29:01 | 02:59:51 | 03:34:38 | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3097 | Янів Маріанна | F | Lviv | 02:03:33 | 02:29:27 | 03:00:06 | 30-34 | Makeba | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4207 | Zhehrai Andrii | M | Lviv | 03:51:32 | 04:49:04 | 05:42:29 | 40-49 | Зварйовані туристи | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
3098 | Zghurskiy Vlad | M | Vinnytsya | n/a | n/a | DNS | 50-59 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
9001 | Фредюк Володимир | M | Mikolaiv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Kharkiv Velocenter | Sport | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4135 | Melikov Oles | M | Lviv | 02:50:36 | 03:27:06 | 04:10:46 | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 | |
4161 | Dudnyk Victor | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
1044 | Чалий Михайло | M | Lviv | 01:59:26 | 02:24:25 | 02:58:35 | 35-39 | Makeba | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
1043 | Устянич Віталій | M | Lviv | 02:19:35 | 02:51:06 | 03:32:36 | 19-29 | UltimateUKshop | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4136 | Юнак Руслан | M | Львів | 02:58:49 | 03:40:14 | 04:26:54 | 30-34 | Open | інше | 4:00-8:00 | |
3099 | Слоневський Олексій | M | Lviv | 02:40:54 | 03:17:32 | 03:57:11 | 40-49 | Lviv Bicycle Club | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
3172 | Yarmurskia Marina | F | Ternopil | n/a | 03:50:06 | 04:44:02 | 50-59 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4137 | Муха Оля | F | Lviv | n/a | 05:09:50 | 06:12:55 | n/a | Зварйовані туристи | Open | інше | 4:00-8:00 |
1045 | Hotsko Volodymyr | M | Lviv | 02:07:52 | 02:34:12 | 03:05:37 | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
1047 | Атаманюк Юрій | M | Lviv | 01:51:13 | 02:14:35 | 02:47:52 | 19-29 | Makeba | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
1046 | Kramar Anastasia | F | Lviv | 02:11:52 | 02:38:52 | 03:12:37 | 19-29 | Makeba | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
Шкутяк Анатолій | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 50-59 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | ||
3100 | Voitovych Taras | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Makeba | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
3102 | Романчук Олег | M | Chervonohrad | 02:03:22 | 02:29:42 | 03:00:24 | 40-49 | Вело Червоноград STRAVA | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
3101 | Гусар Олег | M | Chervonohrad | 02:03:26 | 02:29:43 | 03:00:29 | 50-59 | Вело Червоноград STRAVA | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
1048 | Romanchuk Vlad | M | Червоноград | 01:50:27 | 02:14:25 | 02:43:08 | 19-29 | Вело Червоноград STRAVA | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4166 | Архипенко Володимир | M | Lviv | 02:27:46 | 03:00:41 | 03:40:14 | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 | |
4139 | Фурліта Микола | M | Lviv | 03:51:23 | 04:48:28 | 06:04:25 | 35-39 | Батальйон "Арльонок" | Open | 26"підвіс | 3:10-4:00 |
3104 | Костенко Андрій | M | Yuzhnoukrainsk | 02:38:27 | 03:17:38 | 04:01:24 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4141 | Фігель Роман | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | РЯСНЕ team | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 |
4150 | Гвоздков Володимир | M | Lviv | 03:46:20 | 04:39:17 | 05:39:00 | 50-59 | ФСТУ | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
Iskiv Oleg | M | Chervonograd | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | тандем | 4:00-8:00 | ||
Шитиков Вадим | M | Chernivtsi | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | ||
4142 | Фарат Оксана | F | Lviv | 03:51:33 | 04:48:53 | 05:42:25 | 30-34 | Равлики | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
1049 | Вибач Сергій | M | Lviv | 02:07:18 | 02:33:23 | 03:04:05 | 30-34 | Makeba | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
3106 | Homica Nazar | M | Lviv | 03:02:15 | 03:44:03 | 04:30:04 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
3105 | Farat Vitalii | M | Lviv | n/a | 05:09:44 | 06:13:02 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4143 | Олійник Микола | M | Lviv | 02:27:52 | 03:01:38 | 03:41:39 | 30-34 | РЯСНЕ team | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
3107 | Юзвін Назарій | M | Ternopil | 02:25:06 | 03:00:00 | 03:42:08 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
Tamara Teslyuk | F | Lviv | n/a | n/a | DNS | 50-59 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
3108 | Джала Олег | M | Ternopil | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
1050 | Кепещук Андрій | M | Kyiv | 02:04:25 | 02:30:23 | 03:00:50 | 19-29 | KYIV CYCLING SQUAD | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4145 | Ткачук Роман | M | Varash | 03:02:17 | 03:49:57 | 04:39:32 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
1053 | Прокопів Володимир | M | Lviv | 02:01:17 | 02:28:22 | 03:00:02 | 30-34 | Makeba | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
1111 | Лапка Олег | M | Lviv | n/a | n/a | DNF | 40-49 | Lviv Bicycle Club | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4147 | Boichenko Volodymyr | M | Kropyvnytskyi | 02:36:33 | 03:19:19 | 03:58:45 | 30-34 | BikeBand | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 |
1054 | Шманьов Микола | M | Ternopil | 01:50:12 | 02:14:18 | 02:42:54 | 40-49 | ОЗОН | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
Бойчук Оксана | F | Zdolbuniv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
4149 | Бойчук Оксана | F | Zdolbuniv | 04:07:15 | 04:56:15 | 05:59:49 | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
Посохов Павло | M | Kryvyi Rih | n/a | n/a | DNS | 40-49 | USC | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
3122 | Miroshnichenko Viacheslav | M | Vinnytsya | 01:58:29 | 02:23:14 | 02:52:46 | 50-59 | Vinnytsia cycling squad | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4152 | Павліченко Юрій | M | Kyiv | 02:43:57 | 03:22:55 | 04:07:05 | 60-69 | Open | інше | 4:00-8:00 | |
4228 | Мартинів Володимир | M | Ternopil | 02:16:15 | 02:45:51 | 03:18:31 | 19-29 | Open | 29"рігід | 3:10-4:00 | |
3114 | Шаповал Сергій | M | Ternopil | 02:20:16 | 02:49:25 | 03:23:05 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3115 | Довгунь Дмитро | M | Ternopil | 02:18:03 | 02:46:29 | 03:24:40 | 19-29 | Megalot | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4154 | Теребуха Олександр | M | Lutsk | 02:19:54 | 02:49:20 | 03:23:02 | 35-39 | ТРИТОН | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
4155 | Onufryk Andriy | M | Lviv | 03:38:44 | 04:22:34 | 05:10:33 | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
1055 | Пастущен Володимир | M | Kyiv | 01:50:11 | 02:14:01 | 02:41:07 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
3116 | Бовкун Даня | M | Kyiv | 02:47:11 | 03:22:24 | 04:03:03 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3117 | Сучок Микола | M | Yuzhnoukrayinsk | n/a | n/a | DNS | 50-59 | ЮУАЕС | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
3119 | Зеленчук Христина | F | Ivano-Frankivsk | 02:22:18 | 02:55:22 | 03:34:25 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3118 | Хомишинець Роман | M | Lviv | 02:11:07 | 02:38:13 | 03:10:39 | 19-29 | Олди | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4156 | Білас Андрій | M | Lviv | 02:45:41 | 03:19:56 | 04:02:10 | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4157 | Ткачов Олексій | M | Obuhiv | 02:41:51 | 03:18:45 | 03:55:33 | 19-29 | Вело-Обухів | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 |
1085 | Добушовський Роман | M | Lviv | 01:45:17 | 02:06:43 | 02:35:11 | 35-39 | Lviv Bicycle Club | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4160 | Petrovych Yuliya | F | Rivne | 04:01:20 | 04:57:09 | 05:58:57 | 19-29 | Зварйовані туристи | Open | інше | 4:00-8:00 |
4159 | Чорна Анжела | F | Lviv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3129 | Бужович Роман | M | Lviv | 02:30:12 | 03:01:27 | 03:38:49 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3155 | Кошель Сергей | M | Lviv | 02:21:58 | 02:54:21 | 03:33:49 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4172 | Гнезділов Олександр | M | Yuzhnoukrainsk | 03:20:41 | 04:13:54 | 05:05:39 | 40-49 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4162 | Shyliaiev Oleksii | M | Odesa | 02:34:42 | 03:16:07 | 04:00:20 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
4163 | Лукашук Тетяна | F | Yuzhnoukrainsk | 03:20:44 | 04:13:56 | 05:05:40 | 40-49 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4347 | Печук Василь | M | Shatsk | 02:33:25 | 03:07:38 | 03:49:08 | 40-49 | 0 | Open | n/a | n/a |
4164 | Savchuk Roman | M | Lviv | 02:56:25 | 03:38:05 | 04:25:11 | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3125 | Лебедєв Олексій | M | Kyiv | 02:06:04 | 02:31:49 | 03:02:11 | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3126 | Сікора Евген | M | Kyiv | 02:32:10 | 03:04:54 | 03:44:00 | 50-59 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4173 | Yarosh Andriy | M | Lviv | 02:33:12 | 03:10:20 | 03:54:23 | 50-59 | Lviv Bicycle Club | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 |
4165 | Danilyuk AndrIy | M | Kalush | 02:26:30 | 02:59:17 | 03:38:40 | 19-29 | Open | 29"підвіс | 4:00-8:00 | |
3130 | Дусько Олесь | M | Lviv | 02:35:07 | 03:08:17 | 03:45:33 | 19-29 | Garuny Team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4211 | Хавалко Роман | M | Lviv | 03:59:11 | 04:56:17 | 06:01:06 | 30-34 | Open | 26"підвіс | 4:00-8:00 | |
4167 | Rybii Mykhailo | M | Davydiv | 02:21:29 | 02:56:41 | 03:35:40 | 35-39 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 | |
4168 | Kolos Andriy | M | Lviv | 02:13:08 | 02:46:38 | 03:26:23 | 19-29 | Open | 26"рігід | 4:00-8:00 | |
1057 | Осінський Вадим | M | Irpin | 02:23:47 | 02:55:33 | 03:33:05 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
Файніцький Володя | M | Ternopil | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | ||
3131 | Гнезділов Андрій | M | Yuzhnoukrayinsk | 02:37:52 | 03:17:41 | 04:02:02 | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
3132 | Гнезділов Микита | M | Yuzhnoukrainsk | 02:37:53 | 03:17:40 | 04:02:01 | <19 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
3123 | Даниленко Максим | M | Kyiv | 02:40:35 | 03:22:19 | 04:09:56 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4214 | Afonskyi Andrii | M | Ivano-Frankivsk | 02:54:04 | 03:36:24 | 04:22:25 | 35-39 | Velo-Stalker | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 |
Shevchuk Grigorii | M | Liubashivka | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | ||
4174 | Kiрей Сергій | M | Lviv | 02:51:31 | 03:35:34 | 04:22:20 | 50-59 | Paraska Cycling Team | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 |
4176 | Kunitsa Alex | M | Lviv | 03:08:28 | 03:47:52 | 04:27:01 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
1058 | Кушней Владислав | M | Lviv | 01:57:08 | 02:22:17 | 02:51:19 | 19-29 | Makeba | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
1059 | Воєводін Богдан | M | Kyiv | 02:07:04 | 02:33:07 | 03:03:22 | 30-34 | bike in city | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4251 | Коврижних В'ячеслав | M | Lviv | 03:30:11 | 04:16:38 | 05:08:34 | 35-39 | Open | 29"підвіс | 4:00-8:00 | |
101 | Zakharova Marta | F | Lviv | 01:51:25 | 02:14:48 | 02:43:18 | 30-34 | Makeba | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
1061 | Лукасевич Володимир | M | Lviv | n/a | n/a | DNF | 19-29 | Makeba | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
1062 | Kutuzov Ivan | M | Lviv | 02:06:23 | 02:33:39 | 03:08:16 | 30-34 | Makeba | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4177 | Шварцман Георгій | M | Kyiv | 03:02:19 | 03:41:51 | 04:22:26 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3127 | Марченко Андрій | M | Ladyzhyn | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
Бегус Сергій | M | Vinnytsya | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Giant | Open | 26"підвіс | 4:00-8:00 | |
4093 | Джек Іра | F | Lviv | 03:08:30 | n/a | 04:41:00 | 30-34 | Open | 26"підвіс | 4:00-8:00 | |
3143 | Цвєтков Андрій | M | Kyiv | 02:30:29 | 03:05:32 | 03:46:17 | 19-29 | Kyiv Bicycle Club | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
Mykhailyk Kolya | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 | ||
3245 | Goral Mieczyslaw | M | Lviv | 02:13:13 | 02:41:05 | 03:12:29 | 50-59 | Trilewy Triathlon Team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4314 | Yevstratyev Yevhen | M | Lviv | 03:48:55 | 04:38:31 | 05:34:31 | 40-49 | 1 | Sport | n/a | n/a |
4146 | Главацький Андрій | M | Rava-Ruska | n/a | 05:25:59 | 06:30:28 | 30-34 | ВЕЛОРАВА | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
3196 | Kivak Oleksii | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Kyiv Bicycle Club | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4180 | Кушнірук Сергій | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3133 | Мирка Максим | M | Lviv | 02:06:24 | 02:35:21 | 03:10:43 | 19-29 | TRILEWY | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
4340 | Василевський Олександр | M | Lviv | 03:02:42 | 03:42:46 | 04:27:17 | 30-34 | шалена педалька | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
4064 | Качор Василь | M | Zhuravne | 03:08:07 | 03:52:57 | 04:41:01 | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3124 | Мурвай Ігор | M | Lviv | n/a | 05:17:27 | 06:24:07 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4182 | Михайлюк Олег | M | Chortkiv | 02:30:18 | 03:02:51 | 03:42:49 | 40-49 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3134 | Гамула Іра | F | Lviv | n/a | 05:17:27 | 06:24:06 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
Шевчук Мар'ян | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | 550004 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
3135 | Iskiv Oleg | M | Chervonograd | 02:25:51 | 03:00:35 | 03:42:40 | 35-39 | Вело Червоноград STRAVA | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
1064 | Голубенко Александр | M | Netyshin | 01:47:13 | 02:11:21 | 02:37:24 | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
Гарбар Ваня | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | ||
3136 | Циганаш Віталій | M | Kropyvnytskyi | 02:22:27 | 02:53:21 | 03:31:09 | 30-34 | BikeBand | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
4248 | Valko Vladyslav | M | Lviv | 03:06:01 | n/a | 04:45:16 | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
Petrukh Nazar | M | Zhovkva | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
4523 | Козіцин Валентин | M | Lviv | 03:38:23 | 04:15:58 | 05:01:59 | 19-29 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4184 | Korkishko Mykola | M | Lviv | 03:16:38 | 04:07:28 | 04:56:48 | 30-34 | Кресало | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
4296 | Polonskyi Ihor | M | Mykolaiv | 02:23:21 | 02:52:20 | 03:26:32 | 19-29 | Open | 29"рігід | 3:10-4:00 | |
4185 | Хаєртдінов Марат | M | Rava-Ruska | 03:45:19 | 04:43:10 | 05:44:03 | 35-39 | ВЕЛОРАВА | Open | тандем | 4:00-8:00 |
4186 | Bigun Vitaliy | M | Rava-Ruska | 03:21:48 | 04:17:43 | 05:08:59 | 30-34 | ВЕЛОРАВА | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
1065 | Панченко Єгор | M | Kyiv | 01:45:25 | 02:06:38 | 02:33:02 | 30-34 | Cybro.Bike Team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
Крусь Сергій | M | Varash | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | ||
3176 | Міхаліцин Олександр | M | Lviv | 03:07:47 | 03:46:38 | 04:33:26 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
3138 | Шматок Дмитро | M | Odesa | 02:33:41 | 03:08:05 | 03:47:36 | 35-39 | Артроз-Одесса | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
1066 | Гаркач Міша | M | Chortkiv | 01:51:15 | 02:14:13 | 02:41:14 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
4187 | Стьопічев Олексій | M | Odesa | 02:22:09 | 02:52:59 | 03:29:02 | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 | |
Бусько Орест | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | ||
3139 | Соболєв Микола | M | Lutsk | 02:17:48 | 02:51:07 | 03:31:34 | 50-59 | MetrDoor team Luck. | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
3140 | Nakonechna Aliona | F | Vinnytsya | 02:30:46 | 03:05:51 | 03:46:31 | 19-29 | Vinnytsia cycling squad | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
1067 | Верланов Михайло | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Makeba | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4515 | Мацук Аркадій | M | Kovel | 02:41:28 | 03:29:16 | 04:18:16 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
4192 | Смаль Максим | M | Kovel | 02:50:44 | 03:31:21 | 04:18:50 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
4212 | Винявська Ірина | F | Ivano-Frankivsk | 02:54:06 | 03:36:24 | 04:22:25 | 30-34 | Open | 26"рігід | 3:10-4:00 | |
4189 | Григорович Юрій | M | Ternopil | 02:58:02 | 03:44:15 | 04:33:19 | 35-39 | Rescuers | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
4191 | Slipak Yura | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 | |
4210 | Чебаненко Олег | M | ODESSA | 02:17:47 | 02:48:18 | 03:20:12 | 40-49 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 | |
3142 | Sobchenko Pavlo | M | Kyiv | 02:37:35 | 03:15:33 | 03:54:08 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4193 | Юрьев Роман | M | Odesa | 03:05:46 | 03:51:25 | 04:35:59 | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
4194 | Антонишин Ростик | M | Komarno | 03:22:48 | 04:08:31 | 05:01:53 | 19-29 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4195 | Mikhalitsyn Anton | M | Lviv | 03:07:48 | 03:46:38 | 04:33:25 | <19 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3201 | Hrushetskyy Viktor | M | Lutsk | 01:59:14 | 02:24:13 | 02:55:44 | 35-39 | MetrDoor team Luck | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4511 | Трицецький Володимир | M | Lviv | 03:08:21 | 03:52:52 | 04:40:50 | 19-29 | Open | 27,5" хардтейл | 3:10-4:00 | |
4295 | Сімонов Володимир | M | Lviv | 02:53:33 | 03:48:17 | 04:26:09 | 35-39 | RAWlyky | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
Tyshchenko Roman | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | UCU | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
Пастух Игорь | M | Zhytomyr | n/a | n/a | DNS | 60-69 | ЕКТА | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
1060 | Красников Павел | M | Kharkiv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
4206 | Hevalo Andrew | M | Novoyavorivsk | 02:44:20 | 03:22:02 | 04:06:26 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 | |
1 | Набока Василь | M | Lviv | n/a | n/a | 02:31:15 | 35-39 | Quick Cycling Team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
1068 | Рябцева Софія | F | Lviv | 02:21:10 | 02:50:35 | 03:23:59 | 19-29 | Makeba | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4319 | Шикова Елена | F | Varash | 02:48:33 | 03:24:16 | 04:06:21 | 19-29 | PAEC team | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 |
4199 | Дерягін Віктор | M | Ternopil | 03:00:39 | 03:44:47 | 04:31:44 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
4200 | Корнило Юрій | M | Lviv | 02:54:40 | 03:28:36 | 04:11:40 | 35-39 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4201 | Качмар Остап | M | Lviv | 02:51:37 | 03:30:10 | 04:13:28 | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3159 | Сімковський Денис | M | Kyiv | 02:05:57 | 02:32:32 | 03:05:18 | 40-49 | Kyiv Bicycle Club | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
3216 | Mospan Roman | M | Kyiv | 02:08:54 | 02:35:42 | 03:08:09 | 35-39 | Kyiv Bicycle Club | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4553 | Зайшлий Роман | M | Lviv | n/a | 05:00:14 | 05:59:06 | 35-39 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4203 | Гуляк Іван | M | Drohobych | 02:22:11 | 02:55:56 | 03:35:13 | 19-29 | Вело Дрогобич | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4202 | Shkvyria Marina | F | Drohobych | 03:13:50 | 03:57:55 | 04:45:56 | 19-29 | ГО Вело Дрогобич | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
3146 | Староверов Микола | M | Ternopil | 02:32:59 | 03:04:30 | 03:39:57 | 50-59 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
Ключковський Адам | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | 26" хардтейл | 2:30-3:10 | ||
1070 | Ахметшина Олена | F | Kyiv | 01:55:27 | 02:23:39 | 02:54:14 | 30-34 | Sigma Software - Unicorn | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
3144 | Ващенко Андрiй | M | Kyiv | 01:59:20 | 02:23:52 | 02:53:33 | 30-34 | echelon | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4230 | Pasternak Andriy | M | Lviv | 02:59:26 | 03:38:47 | 04:20:29 | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
4205 | Кушка Микола | M | Lviv | 03:14:59 | 04:03:20 | 04:58:12 | 35-39 | Open | інше | 4:00-8:00 | |
3203 | Крецул Андрій | M | Lutsk | 02:28:27 | 02:59:35 | 03:34:17 | 35-39 | Тритон | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
Подкуйко Володимир | M | Krasyliv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 | ||
Твердохліб Дмитро | M | Yuzhnoukrayinsk | n/a | n/a | DNS | 30-34 | ЮУАЭС | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 | |
1076 | Олександр Бірюков | M | Bila Tserkva | 01:45:32 | 02:06:44 | 02:32:48 | 40-49 | Біла Церква | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4208 | Томашин Костянтин | M | Kropyvnytskyi | 02:37:20 | 03:19:32 | 04:03:04 | 19-29 | BB | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
1072 | Погребний Богдан | M | Lviv | 02:05:18 | 02:32:16 | 03:02:57 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
3148 | Taran Kolya | M | Ivano-Frankivsk | 03:41:16 | 04:20:17 | 05:00:40 | n/a | Runtaran | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
1073 | Борик Юрій | M | Ivano-Frankivsk | 02:10:48 | 02:36:25 | 03:06:11 | 40-49 | StanislavivCyclingClub | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
Синишен Олександр | M | Ivano-Frankivsk | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | 29"підвіс | 4:00-8:00 | ||
1074 | Hulin Ivan | M | Drohobych | 01:45:31 | 02:06:43 | 02:33:52 | 35-39 | Velo club Drogobych | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4215 | Ладим Петро | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | 26"підвіс | 4:00-8:00 | |
Дешко Богдан | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
4220 | Вельган Андрій | M | Lviv | 02:55:33 | 03:41:47 | 04:26:48 | 19-29 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
Shpak Inna | M | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | тандем | 4:00-8:00 | |||
3149 | Knysh Dmytro | M | Lviv | 02:23:33 | 02:56:59 | 03:36:00 | 40-49 | Lviv Bicycle Club | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
3150 | Prats Andriy | M | Lviv | 02:16:43 | 02:49:53 | 03:27:26 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
1078 | Zinyk Vasya | M | Nadvirna | 01:51:19 | 02:14:18 | 02:43:08 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
4322 | Dluhosh Volodumyr | M | Lviv | 02:37:33 | 03:16:22 | 03:57:21 | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
1075 | Сорока Ярослав | M | Ivano-Frankivsk | 01:45:22 | 02:06:35 | 02:33:42 | 30-34 | MTBBike Specialized Team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
3151 | Antoshkiv Oleg | M | Ivano-Frankivsk | 02:20:12 | 02:50:33 | 03:28:14 | 40-49 | Velo-Stalker | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4321 | Семак Юрій | M | Lviv | 04:06:00 | 04:52:50 | 05:44:53 | 30-34 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3152 | Teterin Oleksii | M | Lviv | 02:11:04 | 02:42:09 | 03:20:34 | 40-49 | Lviv Bicycle Club | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
4216 | Klimkevych Roman | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 | |
4217 | Вельган Богдан | M | Lviv | 03:12:23 | 04:01:09 | 04:47:25 | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
Новосилецький Максим | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | тандем | 4:00-8:00 | ||
3153 | Кир'янов Максим | M | Lviv | 02:06:16 | 02:32:42 | 03:04:45 | n/a | Trilewy | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
4219 | Митрофанов Віктор | M | Yaniv | 03:24:08 | 04:00:21 | 04:50:34 | 40-49 | Open | 29"підвіс | 4:00-8:00 | |
Носко Руслана | F | Varash | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | тандем | 4:00-8:00 | ||
3154 | Шира Олег | M | Lviv | 03:14:14 | 03:50:08 | 04:26:45 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
Varychev Valentin | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 50-59 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | ||
4221 | Газевич Володимир | M | Odesa | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3161 | Rumyantsev Mark | M | Kyiv | 02:16:05 | 02:51:08 | 03:30:36 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3157 | Кохан Володимир | M | Sevastopol | 02:03:31 | 02:29:50 | 03:01:47 | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4222 | Dramaretskiy Andrey | M | Odesa | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Велобанда Альтаир | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
3156 | Руденко микола | M | SEVASTOPOL | 02:06:23 | 02:33:08 | 03:07:47 | 60-69 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
Дмитришин Максим | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | фікс/сінглспід | 4:00-8:00 | ||
Budnik Vasyl | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | фікс/сінглспід | 4:00-8:00 | ||
4223 | Бойко Мар'ян | M | Lviv | 03:00:36 | 03:39:42 | 04:30:31 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
1077 | Бакуринский Борис | M | Kyiv | 01:43:39 | 02:03:48 | 02:28:22 | 30-34 | SkyFitness - GRAWE cycling team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4224 | Budzyn Taras | M | Lviv | 03:14:09 | 03:50:20 | 04:32:42 | 19-29 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3158 | Петров Олексій | M | Sevastopol | 01:51:11 | 02:14:20 | 02:43:02 | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4226 | Шушпанова Альона | F | Lviv | n/a | 05:35:27 | 06:35:10 | 19-29 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4227 | Смірнов Олександр | M | Lviv | 03:03:50 | 03:49:19 | 04:39:38 | 40-49 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3160 | Гержановська Грета | F | Odesa | 03:03:38 | 03:43:53 | 04:28:33 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4229 | Островська Світлана | F | Odesa | 03:10:48 | 03:56:32 | 04:48:11 | 40-49 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
1079 | Хомин Андрій | M | Lviv | 01:49:10 | 02:11:26 | 02:37:29 | 30-34 | MISTERZ | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4231 | Комарницький Андрій | M | Lviv | 03:24:57 | 04:10:58 | 05:06:59 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 | |
Соболев Євген | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | ||
3163 | Курницький Тарас | M | Lviv | 02:15:56 | 02:44:11 | 03:16:38 | 50-59 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4232 | Salahay Volodya | M | Lviv | 02:37:11 | 03:14:23 | 03:58:49 | 19-29 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3164 | Гиль Анастасия | F | Kyiv | 02:16:56 | 02:46:39 | 03:22:26 | 30-34 | Kyiv Bicycle Club | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
3306 | Осередчук Марко | M | Komarno | 03:18:00 | 03:59:28 | 04:48:47 | <19 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3165 | Dryl Ruslan | M | Lviv | 02:47:42 | 03:28:53 | 04:10:14 | 30-34 | SHYPSHYNA RUN CLUB | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
4234 | Соляк Тарас | M | Lviv | 02:56:37 | 03:40:28 | 04:26:04 | 19-29 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3166 | Таньовський Максим | M | Ternopil | 02:27:46 | 03:00:53 | 03:37:53 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4235 | Руднєва Катерина | F | Kyiv | n/a | n/a | DNF | 19-29 | Open | 26"рігід | 4:00-8:00 | |
1080 | Погібко Олександр | M | Odesa | 01:45:25 | 02:06:44 | 02:33:32 | 35-39 | Palmyra cycling team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4236 | Konev Aleksandr | M | Kyiv | 03:44:15 | 04:40:53 | 05:33:33 | 35-39 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3167 | Tanovskiy Nazar | M | Ternopil | 02:28:54 | 03:00:45 | 03:37:52 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4237 | Руднєв Олексій | M | Kyiv | 02:49:59 | 03:28:38 | 04:14:40 | 19-29 | Open | 29"рігід | 3:10-4:00 | |
1081 | Карапась Микола | M | Kyiv | 02:36:20 | 03:05:38 | 03:34:37 | 30-34 | ReStart | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
3185 | Глова Денис | M | Novoyavorivsk | 02:38:55 | 03:15:31 | 03:55:22 | 19-29 | - | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
3168 | Suykov Alex | M | Lviv | 02:24:03 | 02:56:28 | 03:34:25 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
Федчук Сергій | M | Hoshcha | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | ||
3169 | Krokhmalnyy Vitaliy | M | Lviv | 02:11:46 | 02:40:54 | 03:18:26 | 40-49 | Makeba | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
Денисенко Андрій | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | ||
Александр Тузовский | M | Dnipro | n/a | n/a | DNS | n/a | Quick Cycling Team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
3170 | Критчак Іван | M | Lviv | 02:57:38 | 03:40:19 | 04:23:53 | n/a | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
Валентин Шароватов | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
4238 | Мудрий Віталік | M | Lviv | 03:25:22 | 04:08:17 | 05:00:39 | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3171 | Serov Alex | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
кіяк юра | M | St. Sambir | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | ||
4280 | Seplyvyi Rostislav | M | Busk | 02:39:36 | 03:15:10 | 03:53:57 | 30-34 | Busk | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
3175 | Возняк Андрій | M | Lviv | 02:48:03 | 03:22:55 | 04:01:46 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3174 | Руденко Аркадій | M | Kyiv | 01:59:19 | 02:24:08 | 02:53:33 | 30-34 | Cadence90 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4246 | Лихач Павло | M | Lviv | 02:37:41 | 03:12:51 | 03:56:12 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
4240 | Двойнос Павел | M | Cherkasy | 03:14:43 | 04:08:21 | 05:01:42 | 35-39 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
4241 | Onyshko Nazariy | M | Lviv | 02:58:33 | 03:33:08 | 04:16:34 | 19-29 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4196 | Matchyshyn Andriy | M | Lviv | 02:40:25 | 03:18:44 | 04:00:57 | 30-34 | Matchoffice | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
3259 | Letsyn Vasyl | M | Ivano-Frankivsk | 02:22:05 | 02:53:21 | 03:30:53 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3177 | Марущак Олег | M | Lviv | 02:24:25 | 02:57:27 | 03:35:02 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
Yurii Boianovskyi | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | інше | 4:00-8:00 | ||
3180 | Касьяненко Стас | M | Lviv | 02:17:22 | 02:47:30 | 03:25:14 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4243 | Маріловцев Максим | M | Lviv | 03:38:05 | 04:27:25 | 05:19:23 | 30-34 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
1082 | Ischenko Slava | M | Lviv | 01:51:57 | 02:16:23 | 02:47:12 | 30-34 | Makeba | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4320 | Kanyuka Artur | M | Lviv | 01:55:28 | 02:24:56 | 03:00:13 | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 | |
102 | Ящук Ольга | F | Rivne | 01:57:07 | 02:22:18 | 02:53:01 | 30-34 | Palmyra Cycling Team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4348 | яцута іван | M | Lviv | 03:11:22 | 03:52:55 | 04:39:00 | n/a | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
4244 | Iushchuk Andrii | M | Kyiv | 02:58:05 | 03:41:18 | 04:27:55 | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3182 | Борейко Максим | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
Пучков Данило | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | тандем | 4:00-8:00 | ||
Fils Sergiy | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | 26"підвіс | 4:00-8:00 | ||
3309 | Петрів Олесь | M | Stryi | n/a | 05:17:26 | 06:24:06 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
3183 | Zabava Yuriy | M | Ternopil | 02:13:18 | 02:41:03 | 03:12:51 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4272 | Rybachuk Vitalik | M | Kyiv | Lviv | 03:03:40 | 03:45:58 | 04:36:58 | <19 | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 | |
4522 | Сухий Володимир | M | Lviv | 02:47:20 | 03:30:42 | 04:18:01 | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
Tyshchuk Dima | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
Brychuk Pavlo | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
4245 | Груб'як Іван | M | Chortkiv | 02:33:20 | 03:05:58 | 03:42:31 | 19-29 | cadence | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
3184 | Ерошов Сергей | M | Brovary | 02:07:13 | 02:36:20 | DNF | 35-39 | Sigma-Unicorn team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
Гарвас Тарас | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | ||
4543 | Костельна Юлія | M | Lviv | 03:14:43 | 03:58:00 | 04:41:27 | 19-29 | SHYPSHYNA RUN CLUB | Open | інше | 4:00-8:00 |
4552 | Фікташ Юрій | M | Lviv | 02:44:52 | 03:24:10 | 04:05:42 | 40-49 | Open | 26"підвіс | 3:10-4:00 | |
Чорній Назар | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | ||
4247 | Гроховський Тарас | M | Busk | 02:50:35 | 03:28:53 | 04:15:13 | 19-29 | Open | 26"рігід | 4:00-8:00 | |
Батийовський Василь | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
4361 | Копилюк Назар | M | Львів | 02:46:55 | 03:27:59 | 04:18:25 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3199 | Іваненко Богдан | M | Drohobych | 02:32:19 | 03:05:41 | 03:43:54 | 19-29 | XTREME RIDE CLUB | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
3186 | Kostyk Taras | M | Lviv | 02:58:10 | 03:46:02 | 04:35:47 | 40-49 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3187 | Вишневський Володимир | M | Ternopil | 01:58:30 | 02:23:31 | 02:54:55 | 50-59 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3188 | Піцикевич Олег | M | Lviv | 02:22:47 | 02:53:13 | 03:29:35 | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
Скляренко Николай | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
4250 | Лаврись Василь | M | Lviv | 03:11:49 | 03:59:51 | 04:46:53 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3189 | Кіндзерський Сергій | M | Ternopil | 02:13:04 | 02:44:55 | 03:20:56 | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4252 | Hlovatska Neonila | F | Lviv | 03:30:10 | 04:16:34 | 05:08:35 | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 | |
4253 | Rondyak Igor | M | Lviv | 03:24:14 | 04:17:48 | 05:17:41 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 | |
3190 | Лапеєв Олег | M | Yamelnia | 02:05:48 | 02:31:43 | 03:02:39 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
Батийовський Андрій | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | <19 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
4249 | Вавринюк Олександр | M | Lviv | n/a | 03:01:19 | 03:38:50 | 30-34 | Open | 26"рігід | 4:00-8:00 | |
4254 | Marko Igor | M | Lviv | 03:03:56 | 03:51:10 | 04:41:09 | 35-39 | Open | тандем | 4:00-8:00 | |
3191 | Николаев Артем | M | Odesa | 02:34:11 | 03:17:54 | 03:59:12 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
3192 | Антонов Дмитрий | M | Lviv | 02:21:49 | 02:52:39 | 03:27:04 | 50-59 | трилеви | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
3193 | рушмайєр вадим | M | Lviv | 02:03:33 | 02:29:41 | 03:01:06 | 35-39 | трилеви | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4255 | Данілова Марія | F | Lviv | 03:45:51 | 04:33:10 | 05:21:53 | n/a | Батальйон "Арльонок" | Open | 26"підвіс | 4:00-8:00 |
3194 | Наявко Роман | M | Lutsk | 02:04:25 | 02:34:44 | 03:09:05 | <19 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
Харитончук Олексiй | M | Odesa | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | фікс/сінглспід | 4:00-8:00 | ||
3195 | Sapiga Dmitry | M | Vinnytsia | 02:09:09 | 02:37:44 | 03:10:15 | 40-49 | Vinnytsia cycling squad | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
3215 | Зазыбов Кирилл | M | Odesa | 02:51:52 | 03:42:37 | 04:25:47 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
Евдокимов Руслан | M | Avdiivka | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | ||
3197 | Орлов Олександр | M | Lviv | 02:10:55 | 02:38:40 | 03:12:35 | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3198 | Малов Алексей | M | Rudky | 02:06:22 | 02:35:14 | 03:11:03 | 30-34 | SamBears | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4297 | Assachia Mykola | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | 29"рігід | 3:10-4:00 | |
4256 | PETRO BOCHULYA | M | Kyiv | 03:26:48 | 04:12:15 | 05:05:59 | n/a | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4257 | Kaliberda Yegor | M | Lviv | 02:37:15 | 03:18:18 | 03:57:52 | 35-39 | ZernoVita | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 |
4349 | Smoliy Yevhen | M | Zhovkva | 02:44:31 | 03:24:41 | 04:10:45 | 19-29 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3200 | Бурда Олексій | M | Obuhiv | 02:41:51 | 03:18:45 | 03:55:33 | 40-49 | Брутальні Байциклісти | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
4258 | Koval Oleg | M | Lviv | 03:09:40 | 03:51:42 | 04:45:30 | 19-29 | Юморісти | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
Поліщук Вадим | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Батальйон "Арльонок" | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
Фурман Марта | F | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
Білань Роман | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | 27,5" хардтейл | 3:10-4:00 | ||
1084 | Shevchuk Oleksandr | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Cadence90 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
3202 | Сманцеров Микола | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | DELIVERO.UA | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
Данілічев Андрій | M | Kharkiv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
4350 | Буць Назарій | M | Lviv | 03:49:48 | 04:53:32 | 05:49:36 | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
4204 | Харина Сергій | M | Lviv | 03:15:22 | 03:51:44 | 04:35:29 | 30-34 | Зварйовані туристи | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
Boitsun Oleh | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | ||
4259 | Шишак Марко | M | Lviv | 03:27:59 | 04:11:35 | 05:08:26 | 19-29 | Formus Service | Open | 29"рігід | 4:00-8:00 |
3204 | Kravets Dmytro | M | Lviv | 02:48:29 | 03:42:47 | 04:31:03 | n/a | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
Olischuk Alexsandr | M | Odesa | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | ||
3205 | Мошненко Ярослав | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
Sokolova Anna | F | Odesa | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
4269 | Янчин Василь | M | Lutsk | 02:35:36 | 03:12:28 | 03:53:01 | 35-39 | Тритон | Open | інше | 4:00-8:00 |
Коваль Анастасія | F | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Kyiv Cycling Team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
4260 | Bereza Arsen | M | Lviv | 03:22:18 | 04:04:55 | 04:55:59 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3206 | Demchuk Ivanka | F | Lviv | 03:22:20 | 04:05:59 | 04:56:00 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
3207 | Козьма Ольга | F | Odesa | 03:28:06 | 04:25:11 | 05:31:46 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4261 | Кухарчук Олександр | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4262 | Гембаровська Люба | F | Lviv | 03:21:24 | 04:01:11 | 04:49:08 | 40-49 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3208 | Hrushetskyy Vlad | M | Lutsk | n/a | n/a | DNS | <19 | MetrDoor team Luck | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4263 | Rykov Mykola | M | Lviv | 04:06:58 | 03:47:50 | 04:27:05 | n/a | Open | 29"рігід | 4:00-8:00 | |
4264 | Тимчишин Володимир | M | L'viv | 02:50:52 | 03:26:35 | 04:07:21 | 40-49 | Open | 29"рігід | 4:00-8:00 | |
3210 | Колечків Роман | M | Boryslav | 02:24:01 | 02:56:25 | 03:35:25 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3232 | Borsuk Andrii | M | Lviv | 02:26:55 | 03:00:15 | 03:40:55 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
3211 | Koropas Taras | M | Lviv | 02:41:46 | 03:24:07 | 04:05:22 | 19-29 | bulby41 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4266 | Drapey Dmytro | M | Lviv | 02:23:35 | 02:57:55 | 03:39:14 | 19-29 | Time Pro | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 |
3212 | Kurets Denys | M | Lviv | 02:03:17 | 02:29:15 | 03:00:17 | 30-34 | Intellias | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4267 | Ревчук Ніла | F | Kyiv | n/a | 05:14:33 | 06:17:20 | 19-29 | Open | інше | 4:00-8:00 | |
3213 | Кащук Владислав | M | Lviv | 02:12:29 | 02:39:30 | 03:12:33 | n/a | Kak Mila | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4270 | Kirieiev Artur | M | Khmelnytskyi | 02:40:10 | 03:21:48 | 04:06:03 | 35-39 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3217 | Лысюк Андрей | M | Odesa | 02:57:57 | 03:53:14 | 04:47:22 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
Panchuk Igor | M | Rivne | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Rivelo | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
Сарахман Олег | M | Mukachevo | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
4268 | Панчишин Юрій | M | Drohobych | 03:13:50 | 03:57:54 | 04:45:55 | 30-34 | Open | інше | 4:00-8:00 | |
3218 | Mironov Aleksei | M | Minsk | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4288 | Шидловський Микола | M | Lviv | 03:11:45 | 03:53:32 | 04:40:38 | 19-29 | НІЧНІ ПІКНІКІ | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 |
3323 | Цялковський Петро | M | Lviv | 02:45:28 | 03:31:43 | 04:26:27 | 40-49 | MTBStock Cycling Team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
4271 | Tanchyn Oleg | M | Lviv | 03:47:34 | 04:43:58 | 05:45:05 | 19-29 | НІЧНІ ПІКНІКІ | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
4273 | Гашпарич Олексій | M | Lviv | 03:11:45 | 03:53:44 | 04:40:51 | 19-29 | НІЧНІ ПІКНІКІ | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
3221 | Куприянчик Юра | M | Lutsk | 02:13:52 | 02:46:24 | 03:24:25 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
3219 | Kot Viktor | M | Lviv | 02:52:12 | 03:38:25 | 04:28:10 | 35-39 | ВОЛОЦЮГИ | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
4274 | Грудецький Олександ | M | Lviv | 02:20:53 | 02:52:34 | 03:29:20 | 35-39 | ВОЛОЦЮГИ | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 2:30-3:10 |
4275 | Свінтозельський Богдан | M | Dubno | 02:42:43 | 03:25:43 | 04:03:45 | 19-29 | Open | 26"рігід | 4:00-8:00 | |
3220 | Шабаранський Роман | M | Lviv | 02:40:56 | 03:15:12 | 03:53:40 | 30-34 | ВОЛОЦЮГИ | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
4276 | Semeniuk Nazar | M | Dubno | 02:16:24 | 02:46:26 | 03:21:20 | 19-29 | Open | 29"рігід | 4:00-8:00 | |
4277 | Соколенко Руслан | M | Lviv | 02:53:51 | 03:29:48 | 04:14:53 | 30-34 | Paraska Cycling Team | Open | тандем | 4:00-8:00 |
4291 | Halamay Julia | F | Lviv | 03:38:57 | 04:23:19 | 05:27:05 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
4278 | Васін Андрій | M | Kyiv | 02:43:38 | 03:23:17 | 04:05:50 | 30-34 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4279 | Южаков Сергій | M | Horishni Plavni | 03:10:56 | 03:57:54 | 04:49:33 | 35-39 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3223 | Печенюк Геннадій | M | Novyi Rozdil | 02:32:42 | 03:05:21 | 03:46:03 | 70+ | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4282 | Paskal Andrey | M | Odesa | 02:46:22 | 03:27:09 | 04:08:36 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
4281 | Король Анатолій | M | Kyiv | n/a | 05:14:06 | 06:17:22 | 30-34 | VeloR1verskie | Open | інше | 4:00-8:00 |
4318 | Білинський-Тарасович Володимир | M | Ranewychi | 02:42:17 | 03:24:33 | 04:08:16 | 19-29 | XTREME RIDE CLUB | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
4283 | Savyak Rostyslav | M | Mykolaiv Lviv reg. | 02:24:36 | 02:59:35 | 03:39:59 | 40-49 | Velospacer | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 |
4284 | Чобіт Ігор | M | Rava-Ruska | 03:21:38 | 04:17:33 | 05:08:10 | 60-69 | ВЕЛОРАВА | Open | інше | 4:00-8:00 |
4285 | Гордієвський Дмитро | M | Lviv | n/a | n/a | DNF | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
Путінцев Богдан | M | Vinnytsya | n/a | n/a | DNS | 50-59 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | ||
3222 | Воронов Дмитро | M | Kherson | 01:45:25 | 02:06:50 | 02:36:06 | 35-39 | digicom cycling team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4287 | Старцев Сергій | M | Chortkiv | 02:57:10 | 03:37:06 | 04:19:35 | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
1088 | Паламарчук Андрій | M | Kherson | 01:51:14 | 02:14:08 | 02:40:35 | 30-34 | digicom cycling team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
1101 | Пирогов Александр | M | Kyiv | 01:55:23 | 02:24:49 | 03:00:06 | 19-29 | Sigma-Unicorn team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4313 | Поденко Вадим | M | Lviv | 03:40:46 | 04:37:10 | 05:34:23 | 35-39 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3230 | Ubyivovk Mykyta | M | Lviv | 02:19:36 | 02:47:19 | 03:21:53 | 19-29 | Sport4U | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
3229 | Skorokhid Yaroslav | M | Lviv | 03:03:06 | 03:44:56 | 04:27:57 | 19-29 | 15Five | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
3228 | Симонович Андрій | M | Rivne | 02:21:52 | 02:51:02 | 03:24:33 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3227 | Pavlyukov Andriy | M | Lviv | 02:36:46 | 03:23:42 | 04:04:06 | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3226 | Laktionov Oleksandr | M | Kherson | 02:01:18 | 02:28:28 | 03:00:03 | 50-59 | digicom cycling team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
3225 | Ulyanov Ruslan | M | Kremenchuk | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
3224 | Ульянова Юлія | F | Kremenchuk | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4286 | Vasyliv Roman | M | Novoyavorivsk | 02:52:27 | 03:28:42 | 04:15:42 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
Дворецький Ярослав | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | ||
3246 | Sabenin Vyacheslav | M | Lviv | n/a | n/a | 02:53:11 | 35-39 | Шалена Педалька | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
Vasulina Volodymyr | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
100 | Shabashov Dmitriy | M | Odesa | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
1086 | Мадин Дмитрий | M | Odesa | 02:03:52 | 02:30:49 | 03:00:55 | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
4294 | LUTSIV IURII | M | Ivano-Frankivsk | 02:19:06 | 02:48:24 | 03:21:49 | 30-34 | Open | 29"рігід | 4:00-8:00 | |
4292 | Gladets Andriy | M | Zhydachiv | n/a | n/a | DNF | 30-34 | Open | 26"підвіс | 4:00-8:00 | |
4311 | Kamolov Serhii | M | Lviv | 03:22:15 | 04:07:18 | 05:02:25 | 35-39 | PROBEGIN | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
4293 | Безнос Марта | F | Lviv | n/a | 05:34:48 | 06:40:02 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3231 | Дідур Юлія | F | Odesa | 02:03:51 | 02:30:38 | 03:01:36 | 30-34 | Palmyra Cycling Team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4510 | Бондарчук Ксенія | F | Lviv | 03:49:02 | 04:38:51 | 05:34:30 | 19-29 | Shypshyna Run Club | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
4299 | Субботський Юрій | M | Lviv | 02:29:58 | 03:03:01 | 03:42:02 | 19-29 | Open | 26"рігід | 4:00-8:00 | |
Скорохватов Микола | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
4528 | Berko Bogdan | M | Lviv | 02:47:41 | 03:25:17 | 04:03:41 | <19 | Sport | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4330 | Krook Volodya | M | 03:23:38 | 04:03:01 | 04:52:13 | 30-34 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
1089 | Репко Андрій | M | Kyiv | 02:27:26 | 02:53:18 | 03:23:38 | 19-29 | Cadence90 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
3233 | Рудніцький Максим | M | Kyiv | 01:58:31 | 02:23:22 | 02:52:46 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4310 | Розпутній Андрій | M | Kremenchuk | 02:08:36 | 02:36:51 | 03:08:13 | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
4298 | Завалін Дмитро | M | Stryi | 02:40:20 | 03:12:27 | 03:50:42 | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
1090 | Козаченко Андрій | M | Dnipro | 01:43:39 | 02:03:51 | 02:28:21 | 40-49 | Quick Cycling Team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
3238 | Цюпа Ярослав | M | Lviv | 03:27:37 | 04:09:35 | 04:59:39 | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4309 | Солоха Богдан | M | Lviv | 02:46:33 | 03:34:04 | 04:17:50 | 35-39 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4300 | Анкудінов Дмитро | M | Kyiv | 03:18:55 | 04:13:15 | 05:06:57 | 35-39 | Кайдзенкі | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
3312 | Горелый Сергей | M | Yuzhnoukrainsk | 02:38:26 | 03:17:56 | 04:01:20 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
Кохановський Володимир | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | ||
Gal Andersen | M | Konotop | n/a | n/a | DNS | <19 | Брутальні Байциклісти | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 | |
3234 | Povalii Roksolana | F | Lviv | 02:11:41 | 02:40:09 | 03:15:22 | 35-39 | TRILEWY | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4301 | Дуфинець Вікторія | F | Lviv | 03:46:13 | 04:32:14 | 05:23:46 | 30-34 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4302 | Коржос Петро | M | Mukachevo | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4303 | Коржос Богдана | F | Mukachevo | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4312 | Minko Vladimir | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3235 | Hrabovenko Serhii | M | Ivano-Frankivsk | 02:13:28 | 02:43:05 | 03:19:51 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3236 | Вороновська Катерина | F | Lviv | n/a | 05:07:05 | 06:13:32 | 19-29 | Зварйовані туристи | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
3237 | Радько Антон | M | Lviv | 02:44:26 | 03:23:51 | 04:00:51 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3045 | Sheremeta Taras | M | Lviv | 02:34:44 | 03:11:24 | 03:48:35 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
Гнатюк Дмитро | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
4308 | Омельчук Олександр | M | Lviv | 03:21:42 | 04:04:56 | 05:01:38 | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4307 | Fedorovych Bohdana | F | Lviv | 03:35:48 | 04:20:36 | 05:15:53 | 19-29 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4306 | Chokan Stanislav | M | Lviv | 02:58:58 | 03:39:39 | 04:25:46 | 19-29 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4305 | Ігор Баб'як | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | Paraska Cycling Team | Open | інше | 4:00-8:00 |
4304 | Батуринський Юрій | M | Lviv | 03:07:44 | 03:51:29 | 04:38:34 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
Mikhel Oksana | F | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | XS | Open | тандем | 4:00-8:00 | |
4317 | Скиба Степан | M | Lviv | 02:41:22 | 03:21:53 | 04:06:16 | 35-39 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
4542 | Бурмай Роман | M | Lviv | 02:38:45 | 03:16:15 | DQ | 30-34 | Немає | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
3239 | Marutyak Pavlo | M | Lviv | 02:03:28 | 02:29:25 | 02:59:09 | 19-29 | Lviv Bicycle Club | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4316 | Процик Богдан | M | Novoiavorivsk | 03:12:11 | 03:54:57 | 04:40:19 | 19-29 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
Панас Ігор | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | 29"підвіс | 4:00-8:00 | ||
4315 | Шкотняр Матвій | M | Lviv | 02:38:37 | 03:16:51 | 03:57:34 | 30-34 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
Дутчак Михайло | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | tru varjaty squad | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
3258 | Агеев Ігор | M | Lviv | 02:51:29 | 03:40:37 | 04:27:01 | 50-59 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
3240 | Бiлецький Дмитро | M | Brovary | 02:17:16 | 02:47:57 | 03:22:39 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4329 | Стадницький Володимир | M | Rava-Ruska | n/a | 05:34:16 | 06:41:13 | 19-29 | ВЕЛОРАВА | Open | тандем | 4:00-8:00 |
Санніков Олег | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | ||
1208 | Savchuk Ruslan | M | Kamianske | 01:45:18 | 02:06:25 | 02:32:46 | 40-49 | Quick Cycling Team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
Svoboda Andrey | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | тандем | 4:00-8:00 | ||
Krasovskyi Oleksandr | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Streetster Team | Open | фікс/сінглспід | 3:10-4:00 | |
Бусько Орест | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | тандем | 4:00-8:00 | ||
1091 | Мицак Олександр | M | Kyiv | 02:04:33 | 02:34:20 | 03:10:17 | 19-29 | Sigma Software - Unicorn | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4327 | Rudnitskyi Vasyl | M | Lviv | 03:51:56 | 04:34:53 | 05:28:14 | 19-29 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
1092 | Заремба Ігор | M | Ternopil | 01:58:29 | 02:23:50 | 02:53:30 | n/a | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
3242 | Пишняк Олександр | M | Bila Tserkva | 02:17:34 | 02:47:20 | 03:23:23 | 60-69 | Біла Церква | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4326 | Стеценко Олексій | M | Kyiv | 02:59:46 | 03:48:17 | 04:36:37 | 35-39 | Alex Team | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
4325 | Катасонов Андрей | M | Kharkiv | 03:11:54 | 04:00:09 | 04:55:51 | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
Янович Ян | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Нічні пікніки | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4331 | Качмарик Дмитро | M | Lviv | 03:59:00 | 05:02:48 | 06:04:20 | <19 | Open | інше | 4:00-8:00 | |
4324 | Muravjov Vitaliy | M | Odesa | 03:31:18 | 04:28:06 | 05:17:37 | 30-34 | Open | 26"рігід | 4:00-8:00 | |
4323 | Іванчук Максим | M | Lviv | 03:05:29 | 03:42:21 | 04:26:58 | 35-39 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
4332 | Булеца Вікторія | F | Svalyava | 03:44:50 | 04:30:47 | 05:24:16 | 19-29 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
1204 | Kalinovskyi Leonid | M | Kyiv | 01:59:13 | 02:24:06 | 02:53:31 | 30-34 | Vinnytsia cycling squad | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4333 | Маслов Макс | M | Vinnytsia | 02:57:52 | 03:39:19 | 04:28:23 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
1093 | Volovod Dmitro | M | Kyiv | 01:45:47 | 02:11:23 | 02:37:25 | 19-29 | Sigma Software-Unicorn | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4334 | TSYTSATA Mariia | F | Varash | 03:28:08 | 04:21:09 | 05:14:23 | 30-34 | Золота рукавиця | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 |
4507 | Panchuhun Petro | M | Lviv | 02:42:12 | 03:25:28 | 04:08:48 | 40-49 | Open | 29"підвіс | 3:10-4:00 | |
3247 | Psheminskaya Alyona | F | Odesa | 02:17:47 | 02:49:15 | 03:27:04 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4336 | Яворський Юрій | M | Lviv | 03:28:58 | 04:11:29 | 05:07:32 | 19-29 | Intellias | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 |
1094 | Мартюшев Семен | M | 02:26:22 | 03:00:03 | 03:39:54 | 30-34 | Intellias | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
3248 | Rondyak Volodymyr | M | Lviv | n/a | n/a | 07:15:59 | 30-34 | Intellias | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4337 | Полевий Андрій | M | 03:49:01 | 04:50:41 | 05:49:10 | 19-29 | Intellias | Open | 29"підвіс | 4:00-8:00 | |
3178 | Слюсаренко Андрій | M | Kremenets | 01:58:17 | 02:23:05 | 02:52:33 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3249 | Радчук Віталік | M | Lutsk | 02:40:51 | 03:17:14 | 04:02:54 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
1221 | Пріць Назарій | M | Lviv | 02:06:43 | 02:39:34 | 03:17:28 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
4335 | Голодівський Ігор | M | Lviv | 02:30:54 | 03:05:53 | 03:48:39 | 35-39 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 | |
4026 | Стефанишин Володимир | M | Lviv | 03:30:07 | 04:20:27 | 05:11:21 | 30-34 | Audi team | Open | 26"підвіс | 4:00-8:00 |
4500 | Андрушко Стас | M | Mykolayiv | 03:10:31 | 03:57:33 | 04:55:42 | 19-29 | Velospacer | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
Voropayev Sergij | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
Tsap Serhiy | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | тандем | 4:00-8:00 | ||
Білинський Юрій | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 50-59 | Зварйовані туристи | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4339 | Yufan Vasyl | M | Lviv | 03:17:32 | 04:15:51 | 05:05:17 | 40-49 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4338 | Марченко Павло | M | Lviv | 03:11:27 | 04:15:26 | 05:02:24 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3162 | Третяк Тарас | M | Lytsk | 02:12:04 | 02:40:13 | 03:15:07 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4341 | Horyn Volodymyr | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
4342 | Tsarov Evgenii | M | Lviv | 03:30:06 | 04:19:47 | 05:11:21 | 19-29 | Audi team | Open | 26"підвіс | 4:00-8:00 |
Lyakhovenko Dmytro | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
4344 | Kuzko Yuriy | M | Lviv | n/a | 05:21:44 | 06:51:53 | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4345 | Лозинський Андрій | M | Lviv | 03:12:16 | 04:09:33 | 05:01:02 | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
St. Dima | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | ||
4346 | Petrenko Oleksandr | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3244 | Kovenko Kolya | M | Lviv | 01:58:19 | 02:23:42 | 02:57:36 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
3250 | Ліхновська Анна | F | Lviv | 03:16:16 | 04:10:01 | 05:00:25 | 19-29 | Lviv Bicycle Club | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
4402 | Яцків Максим | M | Lviv | 02:49:59 | 03:33:18 | 04:20:28 | n/a | Nextbike | Open | Nextbike | 4:00-8:00 |
4352 | Калитка Богдан | M | Novoyavorivsk | 03:13:48 | 03:51:12 | 04:34:37 | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
4353 | Сташко Марія | F | Rava-Ruska | n/a | 05:34:15 | 06:41:13 | 19-29 | ВЕЛОРАВА | Open | тандем | 4:00-8:00 |
4401 | Величко Олег | M | Mykolayiv, Lviv | 02:56:17 | 03:39:37 | 04:22:28 | 19-29 | Nextbike | Open | Nextbike | 3:10-4:00 |
3261 | Волинець Ігор | M | LVIV | 02:34:41 | 03:12:10 | 03:53:14 | 30-34 | MTBStock Cycling Team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
3256 | Горкін Олексій | M | Lviv | 03:05:31 | 03:56:08 | 04:42:03 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
3255 | Новіков Олексій | M | Lviv | 02:56:23 | 03:35:37 | 04:17:00 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4354 | Fedak Ivan | M | Lviv | 03:29:03 | 04:26:31 | 05:17:38 | 19-29 | Open | інше | 4:00-8:00 | |
4355 | Стремоусов Ігор | M | L'viv | 02:39:32 | 03:18:47 | 04:04:26 | 40-49 | Lviv wind band | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 |
1100 | Leontiev Gleb | M | Kyiv | 02:54:10 | 03:28:20 | DNF | 30-34 | Sigma Software - Unicorn | Sport | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
1099 | Ностромо Сергей | M | Uzyn | 01:45:31 | 02:06:49 | 02:32:48 | 40-49 | Біла Церква | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
3254 | Сидоренко Ярослав | M | Kyiv | 02:59:14 | 03:51:28 | 04:46:12 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4356 | Матляк Денис | M | Lviv | 03:22:49 | 04:04:56 | 04:53:50 | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4357 | Грицай Александр | M | Kyiv | 03:44:05 | 04:42:02 | 05:36:09 | 30-34 | Jax life style | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
1098 | Макаревич Михайло | M | Lviv | n/a | 02:38:53 | 03:13:28 | 19-29 | Lviv Bicycle Club | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 |
4400 | Сав'як Роман | M | Mykolayiv | 03:25:32 | 04:09:37 | 04:58:44 | 35-39 | Nextbike | Open | Nextbike | 4:00-8:00 |
3253 | Ситько Олексій | M | Obuhiv | 02:41:49 | 03:18:54 | 03:56:36 | 35-39 | Брутальні Байциклісти | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
4358 | Kecha Mykola | M | Lviv | 02:49:58 | 03:31:09 | 04:16:30 | 30-34 | Open | тандем | 4:00-8:00 | |
4359 | Kushnir Dmytro | M | Lviv | 03:57:03 | 04:48:33 | 05:44:17 | 19-29 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3252 | Бiлинський Юрiй | M | Lviv | 02:52:16 | 03:35:17 | 04:23:51 | 50-59 | Зварйованi туристи | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
1097 | Бачинський Євгеній | M | Kyiv | 02:19:47 | 02:44:32 | 03:13:19 | 30-34 | Sigma Software - Unicorn | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
3302 | Наумович Юрій | M | Lutsk | 02:36:18 | 03:11:07 | 03:49:44 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
1096 | Макарчук Роман | M | Lviv | 01:50:53 | 02:14:21 | 02:42:59 | 35-39 | Trek-Segafredo | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
1095 | Игорь Гримайло | M | Kharkiv | 01:54:45 | 02:20:28 | 02:50:13 | n/a | Харьков - Мастерс | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
3251 | Шишкін Антон | M | Lviv | 03:00:27 | 03:41:07 | 04:25:48 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
3263 | Притула Орест | M | Lviv | 02:44:18 | 03:26:29 | 04:11:34 | 19-29 | Riasne village | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
3262 | Шиян Олександр | M | Lviv | 02:04:04 | 02:31:22 | 03:03:49 | 30-34 | MTBStock Cycling Team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
Бокало Ігор | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | n/a | n/a | n/a | n/a | |
Яцків Максим | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | |
4403 | Буденкевич Остап | M | Lviv | 03:04:33 | 03:57:56 | 04:41:28 | 30-34 | Nextbike | Open | Nextbike | 4:00-8:00 |
Сав'як Роман | M | Mykolayiv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | n/a | n/a | n/a | n/a | |
Величко Олег | M | Mykolayiv, Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | |
Okhrimets Artem | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
1200 | Паньківський Володимир | M | Lviv | 01:45:27 | 02:07:02 | 02:37:25 | 40-49 | 1 | Sport | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
3300 | Прикарпатський Ярема | M | Lviv | 02:06:23 | 02:34:42 | 03:09:57 | 40-49 | Lviv Bicycle Club | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
4502 | Клебан Андрій | M | Ivano-Frankivsk | 02:56:18 | 03:38:45 | 04:27:24 | 35-39 | Open | 26"рігід | 4:00-8:00 | |
4501 | Кузь Андрій | M | Ivano-Frankivsk | 02:33:22 | 03:06:44 | 03:45:41 | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 | |
1203 | Титаренко Станіслав | M | Kharkiv | 01:49:11 | 02:11:25 | 02:37:33 | 60-69 | Open | інше | 2:30-3:10 | |
1201 | Kulibabenko Anton | M | Kyiv | 01:51:22 | 02:14:41 | 02:43:13 | 30-34 | SIGMA SOFTWARE - UNICORN | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
1202 | Mytsak Dima | M | Boryslav | 01:51:59 | 02:19:40 | 02:53:30 | 19-29 | Bukovytsia bike club | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
3303 | Shevchuk Viktor | M | Kaniv | 02:39:55 | 03:11:21 | 03:49:37 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
Волинець Ігор | M | LVIV | n/a | n/a | DNS | 30-34 | MTBStock Cycling Team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4505 | Mosesian Armen | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | інше | 4:00-8:00 | |
Хоменко Андрей | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | <19 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | ||
4503 | Ігнатович Анатолій | M | Lviv | 04:08:43 | 04:59:57 | 06:05:55 | 35-39 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
4504 | Лозовий Євген | M | Kyiv | 04:06:38 | 05:04:46 | 06:05:52 | 30-34 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4541 | Pysanko Dima | M | Lviv | 02:53:43 | 03:32:52 | 04:14:46 | n/a | Open | 29"рігід | 4:00-8:00 | |
Nosaliuk Gleb | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | ||
Burton Alex | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | ||
3305 | Zagorodniy Oleg | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Vinnytsia cycling squad | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 |
Тарасевич Арина | F | Kyiv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | ||
4539 | Дикий Тарас | O | Lviv | 03:15:11 | 04:09:57 | 05:02:02 | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4509 | Добридень Дмитро | M | Lviv | 02:53:29 | 03:32:52 | 04:15:39 | n/a | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
Андреаді Олександр | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 50-59 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | ||
4521 | Simonov Mikhail | M | Lviv | 02:53:05 | 03:48:33 | 04:26:01 | 30-34 | RAWlyky | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
4538 | Лутчин Михайло | M | Pustomyty | 02:46:48 | 03:27:52 | 04:13:54 | 30-34 | MtbStock Cicling Team | Open | 29"підвіс | 4:00-8:00 |
Михалевський Юра | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | ||
3304 | Garvas Taras | M | Lviv | 02:32:33 | 03:12:08 | 03:52:08 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4508 | Катрич Олександр | M | Svalyava | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4512 | Максимець Назар | M | Lviv | 04:05:31 | 05:02:06 | 06:03:26 | 19-29 | Enzym Team | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
4513 | Кулагін Максим | M | Lviv | 02:47:46 | 03:21:47 | 04:02:36 | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4514 | Марущак Захар | M | Lviv | 02:30:02 | 03:02:42 | 03:42:28 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
3308 | Ярошевич Василь | M | Lviv | 02:16:36 | 02:44:55 | 03:18:06 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
Носа Ярослав | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | <19 | Fell wolves | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
Щербатій Олександр | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | 29"рігід | 4:00-8:00 | ||
3307 | Yaremenko Volodymyr | M | Kyiv | 02:05:48 | 02:31:55 | 03:01:49 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
Kononov Dmytro | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Kyiv Cycling Team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
Берлизов Владимир | M | Odessa | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | ||
Bilan Volodymyr | M | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |||
4548 | Ратушняк Руслана | F | Ternopil | 03:06:05 | 03:44:45 | 04:28:13 | 40-49 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
Шемпуля Олег | M | Stryy | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | тандем | 2:30-3:10 | ||
Сергей Бабченко | M | Nikopol | n/a | n/a | DNS | 50-59 | Open | тандем | 4:00-8:00 | ||
4520 | Поліщак Роман | M | Lviv | n/a | 05:24:31 | 06:51:42 | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
3310 | Млинко Андрій | M | Lviv | 02:19:58 | 02:49:19 | 03:27:08 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4519 | Скорохід Антон | M | Ternopil | 02:46:45 | 03:23:21 | 04:04:42 | 19-29 | Open | тандем | 4:00-8:00 | |
Vad Vad | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | тандем | 4:00-8:00 | ||
4518 | Kharysh Taras | M | Mykolaiv | 03:11:24 | 03:49:52 | 04:32:04 | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4517 | Kharysh Roman | M | Mykolaiv | 03:11:23 | 03:49:51 | 04:32:04 | 19-29 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
Кудрявцев Григорий | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | ||
4516 | Довганчук Назар | M | Lviv | 03:28:01 | 04:11:40 | 05:08:26 | 19-29 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
Володимир Рябцев | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 50-59 | TriLewy | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
4557 | Соболта Олег | M | Chervonohrad | 03:05:50 | 03:42:16 | 04:25:15 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4524 | Остапов Юрій | M | Varash | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Open | інше | 4:00-8:00 | |
Широкий Ігор | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | n/a | One team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
3311 | Бобовніков Олексій | M | Kyiv | n/a | n/a | DNF | 35-39 | 2A Studio | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
4525 | Sokolova Anastasia | F | Kyiv | n/a | n/a | DNF | 19-29 | 2A Studio | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 |
Shulyar Andrew | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | фікс/сінглспід | 3:10-4:00 | ||
1205 | Феремик Виталий | M | Odesa | 01:49:08 | 02:13:55 | 02:41:15 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
4526 | Митрофанов Олег | M | Lviv | 02:40:22 | 03:19:51 | 04:03:20 | 30-34 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
Slobodyan Roman | M | Ivano-Frankivsk | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | ||
1206 | Petrov Dmytro | M | Kyiv | 01:45:25 | 02:06:36 | 02:32:41 | 30-34 | echelon | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4527 | Semkiv Volodymyr | M | Chervonohrad | 03:00:28 | 03:41:42 | 04:25:33 | 35-39 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4529 | Сіромський Дмитро | M | Lviv | 02:47:38 | 03:25:15 | 04:03:39 | 19-29 | Sport | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
1209 | Sosnitskyy Anatoliy | M | Lviv | 01:49:10 | 02:11:24 | 02:37:28 | 19-29 | Makeba | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
Шевців Євген | M | Zhovkva | n/a | n/a | DNS | 35-39 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | ||
3315 | Городніченко Валентин | M | Lviv | 02:01:22 | 02:29:36 | 03:03:38 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
1210 | Кащенко Дмитро | M | Kyiv | 01:49:36 | 02:28:14 | 02:57:26 | 30-34 | Velobazar-Cadence90 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
3326 | Kharchenko Antony | M | Lviv | 03:16:12 | 04:19:00 | 05:14:59 | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4537 | парубочий Віталій | M | Lviv | 03:11:55 | 03:59:53 | 04:46:54 | 35-39 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
Paschenko Vitalij | M | Budapest | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | ||
3318 | Власюк Василь | M | Lviv | 02:58:03 | 03:38:35 | 04:32:51 | 19-29 | - | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
4536 | Марциняк Андрій | M | Lviv | 03:10:41 | 03:56:31 | 04:52:16 | 19-29 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4551 | Nikitin Ivan | M | Lviv | 03:17:47 | 04:06:17 | 04:52:18 | 19-29 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4535 | Лящишин Богдан | M | Lviv | 02:54:37 | 03:39:04 | 04:25:46 | 19-29 | Audi Team | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
4555 | Mashtalir Andriy | M | Lviv | 02:51:14 | 03:40:05 | 04:29:58 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
Паук Мирослав | M | Budkiv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | тандем | 4:00-8:00 | ||
Назаревич Роман | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | тандем | 4:00-8:00 | ||
1213 | Vypasniak Liubomyr | M | Ivano-Frankivsk | 01:47:50 | 02:11:18 | 02:37:20 | 35-39 | MTBBike Specialized Team | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4534 | Павло Музичка | M | Pustomyty | 02:53:00 | 03:36:53 | 04:30:10 | 30-34 | Open | інше | 4:00-8:00 | |
3317 | Ksenyuk Ivan | M | Ivano-Frankivsk | 02:13:41 | 02:41:15 | 03:12:33 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
1212 | Шилов Євген | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
3316 | Rekhnyuk Vitaliy | M | Lutsk | 02:21:42 | 02:55:40 | 03:37:28 | 35-39 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4533 | Halamaha Kostiantyn | M | Kryvyi Rih | 03:35:04 | 04:19:50 | 05:14:28 | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
Слободяник Роман | M | Novyi Rozdil | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | тандем | 4:00-8:00 | ||
4550 | Сенченко Роман | M | Kyiv | 02:34:14 | 03:18:21 | 04:06:07 | 35-39 | Наша еПОХа | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 3:10-4:00 |
1211 | Kernasovsky Anton | M | Kyiv | 01:59:31 | 02:24:28 | 02:54:14 | 35-39 | Sigma Software - Unicorn | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
Трофімов Роман | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | Open | 27,5" хардтейл | 3:10-4:00 | ||
4549 | Муравчук Павло | M | Lviv | 03:06:54 | 03:52:08 | 04:45:35 | 35-39 | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 | |
4531 | Субботський Віталій | M | Lviv | 02:29:56 | 03:03:02 | 03:42:47 | 30-34 | Open | 27,5" хардтейл | 4:00-8:00 | |
Velychko Thomas | M | Hust | n/a | n/a | DNS | 50-59 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | ||
3319 | Govda Yuriy | M | Lviv | 02:58:45 | 03:45:49 | 04:36:44 | 40-49 | Run&Tri Club Standartpark | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
4547 | Havrilyk Maksim | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | <19 | Open | 29"рігід | 3:10-4:00 | |
4546 | П'ясецький Павло | M | Lviv | 02:23:56 | 02:57:27 | 03:34:06 | 30-34 | AVP Service | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 |
4544 | Ващенко Олександр | M | Kyiv | 02:43:17 | 03:18:02 | 04:00:15 | 30-34 | Наша еПОХа | Open | 27,5" хардтейл | 3:10-4:00 |
3322 | Lys Nazar | M | Lviv | 02:53:12 | 03:35:04 | 04:11:26 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
Krashtan Alexander | M | Kyiv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | Follow The Green Helmet | Open | Nextbike | 4:00-8:00 | |
3320 | Klimovych Bogdan | M | Lutsk | 02:12:16 | 02:39:26 | 03:12:33 | 30-34 | Lutsk Triathlon Federation | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 |
Tyshchuk Dmytro | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Patrol police TOR | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
Процько Павло | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 60-69 | VeloSokal | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4554 | Кравчук Олег | M | Lviv | 02:44:38 | 03:26:28 | 04:11:31 | 19-29 | Riasne village | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
Klymkovych Oleksandr | M | Ivano-Frankivsk | n/a | n/a | DNS | 19-29 | IRON TEAM CADENCE | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 | |
4556 | Сощенко Вадим | M | Lviv | 02:36:55 | 03:09:59 | 03:51:27 | 30-34 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
4558 | Балабанов Констанин | M | Minsk | 02:04:19 | 02:31:03 | 03:00:47 | 30-34 | Open | 26" хардтейл | 3:10-4:00 | |
4559 | Іщенко Ольга | F | Lviv | 03:27:12 | 04:09:26 | 04:57:06 | 19-29 | Riasne village | Open | 26" хардтейл | 4:00-8:00 |
1214 | Sharov Dmitry | M | Kyiv | 01:52:27 | 02:17:32 | 02:48:07 | 30-34 | VOnP Tri | Sport | шосейний/циклокрос/турінг | 2:30-3:10 |
4562 | Іваник Юра | M | Lviv | 03:29:38 | 04:20:02 | 05:13:48 | 19-29 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
4560 | Бабій Юрій | M | Bila Tserkva | 02:33:27 | 03:12:37 | 03:55:51 | 50-59 | Open | 29"хардтейл/28"гібрід | 4:00-8:00 | |
Вапляк Юрій | M | Ternopil | n/a | n/a | DNS | 19-29 | Open | тандем | 4:00-8:00 | ||
3324 | Понятнов Михайло | M | Odesa | 02:29:31 | 03:01:04 | 03:39:39 | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
4561 | Шпіц Михайло | M | 03:27:08 | 04:13:20 | 05:05:26 | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | ||
3325 | Frost Slava | M | Odesa | 02:40:11 | 03:10:22 | 03:46:43 | 40-49 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 3:10-4:00 | |
Мозуль Юрій | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | Open | 29"підвіс | 4:00-8:00 | ||
4599 | Паук Мирослав | M | Budkiv | n/a | 05:07:50 | 06:11:13 | 19-29 | n/a | n/a | n/a | n/a |
3380 | Вапляк Юрій | M | Ternopil | 02:16:49 | 02:48:02 | 03:25:05 | 19-29 | n/a | n/a | n/a | n/a |
4598 | Ліпенко Олександр | M | n/a | 05:18:16 | 06:15:41 | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | |
4597 | Яровий Максим | M | 03:08:25 | 03:51:44 | 04:38:15 | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | |
4596 | Міхель Оксана | F | Lviv | 04:39:46 | 04:26:56 | 05:19:01 | 19-29 | n/a | n/a | n/a | n/a |
3379 | Кренц Михайло | M | Lviv | n/a | 02:46:59 | 03:21:52 | 19-29 | n/a | n/a | n/a | n/a |
1234 | Гергарут Артур | M | n/a | 03:04:12 | 03:30:58 | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | |
3378 | Шевців Євген | M | Zhovkva | 02:50:42 | 03:34:56 | 04:19:28 | 35-39 | n/a | n/a | n/a | n/a |
4595 | Мозоль Юрій | M | 04:14:43 | 03:58:53 | 04:52:55 | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | |
3377 | Марков Юрій | M | 02:50:35 | 03:34:40 | 04:19:17 | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | |
1233 | Шемпуля Олег | M | Stryy | 03:02:19 | 02:28:42 | 03:00:03 | 35-39 | n/a | n/a | n/a | n/a |
1235 | Шуляр Андрій | M | 03:06:34 | 02:34:33 | 03:09:13 | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | |
1232 | Величко Томас | M | Hust | n/a | 02:14:04 | 02:41:17 | 50-59 | n/a | n/a | n/a | n/a |
4594 | кравчук Левко | M | 03:48:30 | 04:48:08 | 05:51:05 | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | |
3376 | Осередчук Ігор | M | Komarno | n/a | 04:01:45 | 04:55:54 | 40-49 | n/a | n/a | n/a | n/a |
3327 | Бадицький Микола | M | Ivano-Frankivsk | 02:12:58 | 02:42:48 | 03:19:03 | 19-29 | Open | шосейний/циклокрос/турінг | 4:00-8:00 | |
3370 | Заставний Юрій | M | Lviv | n/a | 03:04:01 | 03:40:37 | 40-49 | n/a | n/a | n/a | n/a |
3371 | Mineyev Andrey | M | Lviv | n/a | n/a | 04:02:18 | 40-49 | n/a | n/a | n/a | n/a |
Номер | Ім'я | Стать | Місто | КП | ГФ | Час | Вік | Велосипед |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5701 | Федорчук Андрій | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | шосейний/циклокрос/турінг |
5001 | Stets Oleh | M | Lviv | n/a | 01:31:08 | 02:23:01 | 19-29 | інше |
5043 | Чернов Роман | M | Ivano-Frankivsk | n/a | n/a | DNS | 40-49 | n/a |
5702 | Шулак Іван | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 35-39 | шосейний/циклокрос/турінг |
5002 | Козак Сергій | M | Lutsk | n/a | 01:16:13 | 01:53:52 | 35-39 | 29"хардтейл/28"гібрід |
5124 | Formusyak Andrew | M | Lviv | 01:54:01 | 01:31:05 | 02:16:56 | 19-29 | n/a |
5123 | Mykytyn Olena | F | Novoiavorivsk | 01:52:06 | 01:31:04 | 02:16:57 | 19-29 | n/a |
5110 | Паничевська Леся | F | Lviv | 01:04:33 | 02:06:00 | 02:57:02 | 35-39 | n/a |
Гутий Юрій | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | 29"хардтейл/28"гібрід | |
5050 | Олейник Сергій | M | Lviv | n/a | n/a | 01:35:55 | 19-29 | шосейний/циклокрос/турінг |
5109 | Овчинніков Дмитро | M | Lviv | 02:05:30 | 03:25:47 | 04:58:52 | 40-49 | n/a |
5008 | Kalgin Roman | M | Polonne | 02:07:56 | 01:50:54 | 03:00:30 | 30-34 | 27,5" хардтейл |
5003 | Nakonechnyi Grygorii | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | 26" хардтейл |
5005 | Сейфулліна Дінара | F | Lviv | 02:03:49 | 01:53:37 | 02:59:50 | <19 | 26" хардтейл |
5004 | Сейфуллин Равіль | M | Lviv | 02:03:50 | 01:53:37 | 02:59:51 | 40-49 | 26"підвіс |
Ференц Марія | F | Stryi | n/a | n/a | DNS | n/a | 27,5" хардтейл | |
5006 | Myhal Volo | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | 29"рігід |
Terekhov Yevgen | M | Dnipro | n/a | n/a | DNS | 35-39 | інше | |
5007 | Gunther Keith | M | Lviv | 02:07:53 | 01:50:55 | 03:00:29 | 35-39 | 29"хардтейл/28"гібрід |
5029 | Прончак Маркіян | M | Lviv | 01:54:00 | 01:36:16 | 02:23:07 | 19-29 | 26"підвіс |
5009 | Ivanishin Igor | M | Lviv | 02:07:55 | 01:52:47 | 02:58:29 | 40-49 | 26"підвіс |
5017 | Kazakova Lesia | F | Lviv | 01:55:47 | 01:42:09 | 02:38:42 | 35-39 | 26" хардтейл |
5011 | Cherniak Andrii | M | Lviv | 01:55:51 | 01:41:36 | 02:38:42 | n/a | 26" хардтейл |
5010 | Бабінець Роман | M | Lviv | 02:08:01 | 01:50:55 | 02:58:31 | 19-29 | 26" хардтейл |
Квачан Олег | M | St. Sambir | n/a | n/a | DNS | <19 | тандем | |
5034 | Квачан Олег | M | St. Sambir | 01:56:00 | 01:47:17 | 02:39:51 | <19 | 26" хардтейл |
Дзюбак Роман | M | n/a | n/a | DNS | n/a | тандем | ||
5012 | Voloshchak Pavlo | M | St.Sambir | 01:55:59 | 01:47:24 | 02:39:48 | 19-29 | 26" хардтейл |
5013 | Теребуха Анатолій | M | Lutsk | 02:00:48 | 01:48:28 | 02:48:15 | 60-69 | 29"хардтейл/28"гібрід |
5015 | Чумаченко Олена | F | Kropyvnytskyi | 02:04:00 | 01:58:42 | 02:55:16 | 19-29 | 26" хардтейл |
5016 | Holovchak Danilko | M | St.Sambir | n/a | n/a | 01:49:12 | <19 | 27,5" хардтейл |
5125 | Формусяк Юрій | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | n/a |
5018 | Polishchuk Mariia | F | Lviv | 01:52:36 | 01:37:03 | 02:26:39 | 35-39 | 26" хардтейл |
5019 | Dmytryshyn Max | M | Lviv | 01:55:51 | 01:39:08 | 02:24:25 | 19-29 | фікс/сінглспід |
5020 | Savchenko Evgen | M | Lviv | 01:16:48 | 02:10:25 | 03:12:44 | <19 | шосейний/циклокрос/турінг |
5021 | Сюткин Валерий | O | Kyiv | 00:54:41 | 01:48:31 | 02:53:22 | 19-29 | 29"хардтейл/28"гібрід |
5023 | Курницька Катерина | F | Lviv | 01:04:36 | 02:05:06 | 03:00:40 | 19-29 | 26" хардтейл |
5042 | Kovaliova Yuliya | F | Kyiv | n/a | n/a | 01:37:31 | 30-34 | n/a |
5022 | Черневий Володимир | M | Lviv | n/a | 01:26:53 | 02:24:22 | n/a | 26" хардтейл |
Василиків Міра | F | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | 26" хардтейл | |
5026 | Марченко Дар'я | F | Ladyzhyn | n/a | n/a | DNS | 30-34 | n/a |
5024 | Зімба Дмитро | M | Lviv | 01:53:37 | 01:37:20 | 02:33:00 | 50-59 | 29"хардтейл/28"гібрід |
Konsevych Yuriy | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | 27,5" хардтейл | |
5027 | Яцишин Орест | M | Lviv | 00:55:43 | 01:48:51 | 02:49:30 | 40-49 | 26" хардтейл |
5025 | Паничевський Володимир | M | Lviv | n/a | 01:26:05 | 02:15:14 | <19 | 26" хардтейл |
5037 | Lystopadskyy Denys | M | Lviv | 00:48:47 | 01:21:27 | 02:01:30 | 19-29 | шосейний/циклокрос/турінг |
5028 | Соляр Софія | F | Lviv | 01:55:50 | 01:39:19 | 02:24:21 | 19-29 | шосейний/циклокрос/турінг |
Давиденко Іван | M | Melitopol | n/a | n/a | DNS | 19-29 | шосейний/циклокрос/турінг | |
Hvozdetskyy Leonid | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 70+ | 26" хардтейл | |
Богдан Головацький | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | інше | |
5030 | Barabash Yaromir | M | Lviv | n/a | 01:21:34 | 02:06:12 | 35-39 | 26" хардтейл |
Zarska Kristina | F | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | 26" хардтейл | |
5036 | Двуреченський Олександр | M | Lviv | n/a | 01:16:19 | 01:55:03 | 30-34 | шосейний/циклокрос/турінг |
5031 | Петрук Олександра | F | Lviv | n/a | 01:22:02 | 02:06:58 | 30-34 | інше |
5032 | Братейко Наталія | F | Busk | 01:51:48 | 01:31:13 | 02:22:00 | 19-29 | 26"підвіс |
5033 | Осіїк Тетяна | F | Lutsk | n/a | 01:22:35 | 02:06:36 | 19-29 | 29"хардтейл/28"гібрід |
5035 | Горлач Мар'яна | F | Lviv | n/a | n/a | 01:39:16 | 30-34 | шосейний/циклокрос/турінг |
5038 | Skrypets Mykola | M | Lviv | n/a | 01:20:54 | 02:01:09 | 30-34 | шосейний/циклокрос/турінг |
5101 | Dudych Sviatoslav | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | шосейний/циклокрос/турінг |
5039 | Орєшкін Ігор | M | Lviv | 01:01:43 | 01:49:26 | 02:49:36 | 35-39 | 27,5" хардтейл |
Крутиголова Татьяна | F | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | тандем | |
5040 | Цикало Володимир | M | Lviv | 00:55:57 | 00:45:36 | 03:51:41 | 40-49 | 26" хардтейл |
5041 | Цикала Маркіян | M | Lviv | 00:55:45 | 01:45:04 | 02:49:29 | <19 | 26" хардтейл |
50 | Перехожук Микола | M | 00:54:21 | 00:22:05 | 01:55:48 | 30-34 | 26" хардтейл | |
5045 | Заяць Роман | M | n/a | n/a | DNS | 19-29 | 29"хардтейл/28"гібрід | |
5044 | Боровлёв Артём | M | Lviv | 01:01:44 | 01:54:04 | 03:03:23 | n/a | шосейний/циклокрос/турінг |
Калічак Юрій | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | 27,5" хардтейл | |
5046 | Hovhannisyan Hovo | M | Lviv | 02:00:36 | 01:46:59 | 02:39:59 | 35-39 | 26"підвіс |
5111 | Sheremet Alexander | M | Lviv | n/a | 01:15:37 | 01:55:37 | 35-39 | n/a |
5112 | Sheremet Anna | F | Lviv | n/a | 01:16:31 | 01:55:38 | 35-39 | n/a |
Кушка Роман | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | 29"підвіс | |
5047 | Мельник Роман | M | Lviv | n/a | 01:17:46 | 01:56:56 | 40-49 | тандем |
5048 | Сеньків Назар | M | Lviv | 01:01:39 | 02:01:09 | 03:03:16 | 19-29 | тандем |
5100 | Pasichnyk Yurij | M | Lviv | 00:48:36 | 01:25:52 | 02:14:09 | 35-39 | 26" хардтейл |
KOBYLYANSKYY ANTON | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | 27,5" хардтейл | |
5102 | Sichkar Oleksandr | M | Lviv | n/a | 01:21:34 | 02:04:01 | 19-29 | 26" хардтейл |
5103 | Пасічник Ярема | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | <19 | 27,5" хардтейл |
Андрєєв Сергій | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | 27,5" хардтейл | |
5120 | Клочков Вячеслав | M | Lviv | 00:52:03 | 01:28:59 | 02:16:04 | 40-49 | 29"рігід |
Лісік Олександр | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | шосейний/циклокрос/турінг | |
Школик Андрій | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 30-34 | 29"хардтейл/28"гібрід | |
Davydenko Ivan | M | Melitopol | n/a | n/a | DNS | 19-29 | шосейний/циклокрос/турінг | |
5104 | Zhuk Khrystyna | F | Lviv | 01:01:31 | 01:55:29 | 03:01:14 | <19 | шосейний/циклокрос/турінг |
5119 | Гнатюк Володимир | M | Obroshyno | 02:00:38 | 01:57:08 | 03:06:47 | 30-34 | 29"хардтейл/28"гібрід |
Тарасова Катерина | F | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | 29"хардтейл/28"гібрід | |
Кісіль Іван | M | Novoyavorivsk | n/a | n/a | DNS | n/a | 29"хардтейл/28"гібрід | |
5105 | Дутчак Михайло | M | Lviv | n/a | n/a | 01:39:45 | 19-29 | шосейний/циклокрос/турінг |
5106 | Хома Роман | M | Оброшино | 02:00:38 | 01:57:04 | 03:06:47 | 35-39 | 29"підвіс |
Kalinin Andrii | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | шосейний/циклокрос/турінг | |
Бачинський Віктор | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | шосейний/циклокрос/турінг | |
5107 | Siroochenko AzizA | F | Lviv | 02:00:25 | 01:52:18 | 02:54:53 | 19-29 | Nextbike |
5108 | Kostiuchenko Serhii | M | Lviv | 02:00:23 | 01:52:38 | 02:54:52 | 19-29 | Nextbike |
5118 | Федорак Христина | F | Lviv | 02:06:08 | 02:15:14 | 03:30:23 | n/a | 26" хардтейл |
5113 | Фещин Андрій | M | Lviv | 01:54:10 | 01:38:25 | 02:34:52 | 30-34 | 27,5" хардтейл |
Михаленич Максим | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 19-29 | 29"хардтейл/28"гібрід | |
5114 | Мухаметзянов Ельдар | M | Lviv | n/a | 01:21:14 | 02:05:01 | 30-34 | шосейний/циклокрос/турінг |
5117 | Simutkin Mykola | M | Kyiv | n/a | 01:17:47 | 01:55:00 | 40-49 | шосейний/циклокрос/турінг |
5116 | Petrovych Taras | M | Lviv | n/a | 01:10:12 | 01:48:17 | 19-29 | 26" хардтейл |
5115 | Valius Oleksandr | M | Lviv | 00:48:53 | 01:27:00 | 02:18:44 | 30-34 | інше |
5121 | Акімов Іван | M | Lviv | n/a | 01:17:43 | 01:58:49 | <19 | n/a |
5122 | Шептицький Станіслав | M | Lviv | 01:00:47 | 01:49:25 | 02:47:32 | 35-39 | 26" хардтейл |
tsytulskyi volodia | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | 26"підвіс | |
5130 | Стецький Ярослав | M | Lviv | n/a | 01:20:34 | 02:13:28 | <19 | 27,5" хардтейл |
5129 | Кунь Максим | M | 01:56:23 | 01:49:01 | 02:50:27 | 70+ | 26" хардтейл | |
Чепинець Микола | M | Hust | n/a | n/a | DNS | n/a | 29"хардтейл/28"гібрід | |
Малашій Лесик | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | 40-49 | 29"підвіс | |
5126 | Shpotyuk Yaroslav | M | Lviv | 02:02:25 | 01:46:26 | 02:25:29 | 30-34 | 26" хардтейл |
Хвалібота Ігор | M | Lviv | n/a | n/a | DNS | n/a | 26" хардтейл | |
5127 | Малашій Лесик | M | Lviv | 02:02:24 | 01:48:42 | 02:37:06 | 40-49 | 29"підвіс |
5128 | Митрофанов Олександр | M | Lviv | 01:30:06 | 02:32:51 | 03:42:37 | <19 | 26" хардтейл |
Володимир Цілінський | M | n/a | n/a | DNS | <19 | 29"хардтейл/28"гібрід | ||
5131 | Дьявіл Наталка | F | Lviv | 01:30:02 | 02:31:37 | 03:42:37 | 30-34 | 26" хардтейл |
5159 | Збитковський Олег | M | n/a | 01:26:12 | 02:14:55 | n/a | n/a | |
5158 | Брижатий Сергій | M | n/a | 01:19:15 | 02:01:27 | n/a | n/a | |
5157 | Коноков Олександр | M | 02:09:46 | 02:15:03 | 03:30:13 | n/a | n/a | |
5156 | Драпула Андрій | M | n/a | n/a | 01:36:58 | n/a | n/a | |
5155 | Рудницький Артем | M | 01:56:22 | 01:51:39 | 02:51:03 | n/a | n/a |
Коментарі
Чи буде старт спортсменів окремо від аматорів?
Олеже. А де ти бачиш спортсменыв? Всы зарегались в категорыъ Open(((
Розподіл стартових номерів: Номери 1, 2, 3 та 101, 102, 103 — призери попереднього року Номер 100 — переможець лотереї 1ххх - спортмени аматори шосе 2ххх - спортсмени аматори МТБ 3ххх - всі інші шосе 4ххх - всі інші (МТБ, тандем, лігерад, ...) 5ххх - 50км 59хх - 50км електро 7ххх - волонтери 9ххх - профі
Спортсменов в протоколе пока - ноль.
Старты будут группами по 250-300 человек.
А по какому принципу будут формироваться группы?Кто первый стал,того и тапки?
По часі за який ти плануєш проїхати
Доброго дня! Як буде проходити та організовуватись 50 км заїзд?
Так само як і 100км. Старт 10:15-10:20 пл. Ринок.
Потім колона розділяється. 100 - наліво, 50 - направо :)
Якщо твій чіп спрацював на пл. Ринок, то він потрапляє в протокол Сотки.
Початок відліку -100 / -50км.
Минулого року рамка була і на пл.Ринок і в Сокільниках.
Якщо чіп не проїхав рамку на пл Ринок, в Сокільники їхати немає сенсу.
Не було минулого року (2018) нічого на пл.Ринок! То звідки старт у 2019 році???
з пл.Ринок
Скільки часу мають ті хто їде 50 км? Коли закриття фінішу? Бо я бачу що ті хто їде 100 та 50 пересікаються в Івано-Франкове.
7 годин :)
https://lvivbicycle.club/articles/lvivska-sotka-50km
Доброго вечора. Я так зрозумів, що старт у Львові а фініш у Брюховичах. Питання: треба буде деякі речі залишити у камері схову (яка повинна бути на цьму заході на старті), так як я не місцевий. Забирати їх я маю у Львові, і до якої години?
Привіт. Я зазвичай залишав свої речі в машині організаторів і забирав на фініші, тобто в Брюховичах.
Питання до організаторів: Чи буде трансфер речей від площі "Ринок" на фініш Брюховичі?
так. буде.
Може хтось планує їхати з Києва чи через Київ, своїм транспортом і має вільне місце під ровера та двої пасажирів? Покрию витрати на пальне та можу допомогти з сервісом велосипеда. 0636229775
Увага! Після мене #4241 збилась послідовність присвоєння номерів.
Доброго вечора, допоможіть розібрати, не можу зареєструватись на 50 км... Оплату вибиває на 100км.
Бо таки на 100 зареєструвалися. Завтра перенесемо
Дякую! Пробачте за не зручності. Сьогодні я ще в списках на сотку...
як це можна виправити?
Є там така кнопочка - Є "редагувати")))
Привіт, будь ласка видаліть мене з X Львівська Сотка 1/2 - не виходить їхати... Зустрінемося на 200-ці =)
Епос сотки закатують у асфальт. Скоріш за все, наступного року вона перетвориться в звичайну європейську шосейну гонку. Через 3 км після Щирця ведуться будівельні роботи. Станом на 14.04.2019 на треку: пісок, каміння фракцій від зерна до гравію, старі ями та нові траншеї в місцях розширень полотна. З огляду на масштаби та темпи робіт на час заходу стан треку буде зовсім не сприятливий для його проведення. Скоріш за все значна кількість шосерів залишить там свої колеса. З приводу цього запитання до організаторів: «Чи буде альтернативний маршрут?» «Чи шосери будуть пожертвою на згадку про колишній епос?»
Будемо сподіватися, що встигнуть закатати в асфальт.
Треба щось вирішувати,як безпечно провести колону велосипедистів через гравійні пастки!Там в двох місцях насипано так,що завал буде 100%!
Пропоную хоча б колону лідерів перед гравійними пастками штучно затормозити мотосупровідом...
Хто планує їхати на старих шосейних покришках,то готуйтеся до проколів.
в неділю проїжджав на шосері 28мм, терпимо. Питав в робочих чи встигнуть закатати до 4-го травня, сказлищо невстигнуть
На якой, панимаєшь, скорасті терпів? Ламіл, брат, как на гонкє?
звичайно швидкість поменша була, 25-30км/год місцями навіть менше 20 падала, але я на швидкість не їхав, так прокотив маршрут
У тому-то і суть, що 25-30 була і до 20 падала … В групі буде зовсім навпаки. І добре якщо не будуть падати … А дипломованим дохторам в рожевих окулярах по посаді приписано всіх у такі ж вдягати. Вони ж за групою в машині їхати будуть … а можливо спереду. Але це не змінює їх обов’язків. І вони цим не переймаються!!!
Пане Володимире!Вітаю з фінішем!Я так зрозумів все пройшло добре?
А переможцям параду учасників присвячений Дню міста Львова призи будуть давати?
Зареєструвався на 50, але поїду 100. Неможу зарегатись і оплатити на 100, бо вже на є
50. Перенесіть будь ласка
Добрий день , дайте будь-ласка інструкцію як і куди потрібно завантажити маршрут сотки ?
Все залежить від того, який вам потрібен результат. Ну а серйозно - яке питання - така і відповідь. Значно більше шансів отримати нормальну адекватну відповідь, якщо зазначите, який пристрій використовуєте і що хочете отримати.
Та мені просто потрібно карту на телефон IPhone 6s , щоб я бачив як добратись на старт а потім по сотці куди іхати .... є завантажити нажимаю там ціла купа символів що з ними робити ?
Дивно, але можливо. От цю купу символів просто потрібно зберегти. Це і є маршрут. Потім збережений файл відкриваєте сумісною програмою. Для андроїд рекомендую OSMand
Я питав за iOS а не андроїд , але дякую що намагались допомогти . Розібрався сам , в кого iOS качаєм бесплатно GPX tracker : заходимо на сайт сотки в даному випадку і нажимаєм завантажити GPX (раніше коли небуло програмки воно просто відкривало набір символів ) дальше нажимаєм відкрити у GPX tracker -відкривається програмка , в ній в лівому верхньому куті нажимаємо на значок у вигляді файла і вибираємо файл lvivska sotka , файл завантажино і тепер можна добратись до старту і іхати до фінішу , якщо щось незрозуміло запитуйте .
А до чого тут андроїд? OSMand існує і для iOS. До того ж, ви задали запитання, на яке може бути чимало відповідей, тому що є чимало програм для таких цілей.
Привіт усім), коли і де забирати стартові пакети...)
Напишуть скоро. Вони тільки друкуються)
Чи можна буде здійснити оплату перед самим стартом ?
Так, але зареєструватися бажано вже, це зменшить навантаження на нас)
Можна поміняти імя Осередчук Марко 41—50 на Осередчук Ігор .Дякую!!!!
Доброго вечора, підскажіть з якого віку можна їхати на 100 або 50 , яка середня швидкість на цих відрізках траси, та чи можна на гірських велосипедах?
Хтось має маршрут для endomundo?
Завантажте на ендомондо gpx файл і перетворіть в маршрут. Тут інструкція
Питання чи існує система повернення коштів, бо трохи здоров'я підвело, не впевнений, що видужаю до 4-го. Або хоча б перенести реєстрацію на Осінню сотку... Дякую.
Ваш персоніфікований стартовий пакет вже виготовлено. Чіп зашитий.
Який грошовий внесок за чип на старті.
100 грн
Друзі, хочемо повідомити 2 новини - обидві стосуються електронних чіпів.
Так. Можна забрати.
Стартові пакети у пятницю можна забрати в магазині Горнани, як минулого року?
Зареєструвався на сотку, але хотів би поїхати з дітиськами 50ку... Яким чином, просто їхати по маршруту 50кі? Дякую.
Мав намір оплатити, але в останній момент помітив "27/04 - 30/04 (11:00) 460грн". Все, "поїзд пішов" і тепер тільки на старті? Чи, все ж, ще можна оплатити на сайті?
а тепер? чи вже "всьо пропало"?
Можна.
Дякую, зареєструвався, оплатив. Ще питання: а отримання номерів по місцю старту (пл. Ринок), чи можна буде і завтра в магазині Горгани (В.Великого) отримати, як то було минулого року?
Чи можливо перевестися у І стартову групу. Дві Вінницькі сотки виїжджав з 3 год (2.54 і 2.51). Буду дуже вдячний за надану можливість проїхати у сильнішій групі.
Мені вже 50 .Помилка 40-49 чи я резко помолодів.
Вік рахується на 1/01. То вимога УАТ.
Вказуючи час за який ви проїдете дистанцію, ви тільки декларуєте свої наміри, а проїхати ви можете хоч за 3, хоч за 5 годин))
якщо зараєстрий автомобіль для супроводу чи може він попасти на пл.Ринок?..бо там всюди вже турникети і т.п...(
Ні.
Медаль потрібно замовляти?
Ні.
А на рахунок віковоі категоріі, я вище писав.?
Доброго дня! Зробив оплату! Коли буде зареєстрований номер? Тарас Дикий
після 21:00
Доброго дня! Зареєстрована на 100, але хотіла би їхати 50, чи зможу я їхати по маршруту 50ки?
Не з номером 3039. Тільки після зміни номеру на 5хххх. Ще є можливість змінити. Міняти?
Якщо ще можливо, то міняйте
Доброго вечора. Зареєструвала на 100км, помилилась.
Прошу, змініть - Акімов Іван 50км.
Дякую
Категорію змінили, скоро і номер змінимо.
Буде сьогодні
Хто може взяти з Києва на Сотку з велосипедом, розгляну любі варіанти? З своєю машиною проблемка.... 0504330443
Доброго дня,
Поправте, будь ласка, вікову категорію в якій я знаходжусь. Не розумію чому раптом вона змінилась на 18-29.
Я спробувала оновити дату народження, це не категорію не вплинуло. Має бути 30-39. Янів Маріанна. Дякую.
Рахується від 01.01. Вимога УАТ
Ви не правильно зрозуміли умови УАТ, там коректно вікові групи, тут я 19-29 а в рейтингу УАТ М2 (30-39)
Перенесли
Дякую! а номер новий надрукують?) і коли його забирати. Дякую ще раз!
Хто може з Луцька підвезти до Львова?
Доброго дня! Зареєструвався на 100, але хотів би їхати 50. Змініть будь ласка, якщо ще можливо. Дякую
Змінили, 5125
дуже дякую!
Доброго дня, на жаль не зможу взяти участь.
Чи можна зняти мене з заїзду?
А де забирати стартовий номер?
X Львівська Сотка: видача стартових пакетів
Якщо зареєструвалися сьогодні (3,05), смс код прийшов. Номери будуть ще сьогодні в Горганах чи вже завтра на площі?
Добрий Вечір. Підкажіть будь ласка як зареєструватись на 50
А що це я так різко помолодшав? <18 :-) Ще позавчора було все добре. Перевірте, плз, номер 3300.
Щось дивне з хронометражем. КП проїхали пізніше ніж основний фініши. Якесь викривлення, чи то часу, чи то простору, чи і того і того ... І того загубили Набоку - очолює групу DNS. Можливо через те, що чіп віз в задній кишені.
P.S.
Є підозра підвозів. Один з призерів стояв з проколом по середині проблемної ділянки, проте вже в Комарно був у групі, хоча група закладала, що "мама родная". Якось треба ставити всіх в одні умови. Мало того, що учасники з власними технічками мають перевагу у швидкості заміни коліс, та їх ще й підвозять. Якщо хтось бачив такі факти - повідомте.
Дуже небезпечною була їзда однієї з технічок, яка очевидно намагалась пробратись через групу лідерів до свого підопічного, який на той момент, напевно, мав деякий відрив від неї (від групи). Це ділянка за Комарно, де покриття мало значні дефекти та учасники у будь-який момент могли зміщатися для обминання перешкод. Декілька разів, на великій швидкості, було дуже небезпечне наближення. Водій такого транспортного засобу повинен знати, що у цій ситуації перевагою користуються велосипедисти. Не думаю, що відрив його підопічного, на той момент, був настільки великим, що він мав право «прориватися» через групу. Наскільки мені відомо переміщення технічки до відриву дозволено, якщо він не є меншим певного часу. Уявіть собі, якщо при будь-якому від’їзді учасників на 20-30 секунд, до них почнуть перекладатись технічки. І звідси основне запитання: Чи всі водії технічок знайомі з правилами їх керування, і взагалі, чи такі водій повинні мати сертифікацію у цих питаннях. Якщо ні, то будь-хто може запросити свого родича, знайомого і той буде калічити інших учасників, бо йому треба супроводжувати свого.
А чи будуть результати на 50 км?
Поки там якась магія)
Будуть. Протоколи сохнуть)
Скажіть де можна подивитись фото івідео Львівськоі сотки?
В групі ФБ постійно оновлюємо, потім продублюємо сюди
Будь ласка, розберіться з хронометражем #1232. Реєструвався безпосередньо перед стартом на площі. ВеличкоТомас кат.50-59. Не претендую на самого швидкого райдера, але по ходу, вдался заїхати першим в категорії ????
Уберите, в положении пункт о возврате денежных средств при форс-мажоре, так как по факту такого нет!!!
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D1%81-%D0%BC%D0%B0%D0%B6%D0%BE%D1%80
Ви щось плутаєте.
"6. Порядок реєстрації та оплати стартового внеску.
У разі скасування "ЛС" по форс-мажорних обставинах, стартові внески повертаються (за вирахуванням банківських послуг)."
Добрий вечір! Чи вірні протокли дистанці 1/2? Першим приїхав 5050, другим 5156, далі я 5042. Не було там ще 3ьох людей попереду.
https://youtu.be/Zfh_ezIqRJk
Доброго дня як дізнатись яким я приїхав!?
385м
Цього року якась дивна фіксація часу. На фото з фінішу, на гравіюванні і в таблиці результатів 3 різні результати
Табло показує час від старта першого. Таблиця ваш чіп тайм. Що гравіювали треба дивитися, але були випадки коли ставили час на КП замість фінішу.
З табло зрозуміло. Але на гравіюванні час на 8 хв швидше таблиці, це точно не КП. Просто дуже шкода, що на медільці неправильний час.
Чи є статистика проколів на проблемній ділянці? І те саме по всій дистанції?
Ні.
Там виклали фото у фейсбуці, можете порахувати у вільний час ))
Якось не солідно виглядає протокол. Переможець та призер: КП - n/a, ГФ - n/a. Може вони їхали по маршруту 1/2 сотки? Поставте дані хочаб по фото чи відео матеріалам, якщо такі є. Набоку - знаю, їхав з нм до ГФ - після нього до фінішу коротшого шляху нема. Про Кочина лише чув, з вигляду не знаю - виникає запитання-претензія.
Протокол вже остаточний?Якщо так,то незрозуміло яким чином велосипедист,якого я перегнав на фінііші в протоколі попереду мене...Якщо щось,то фотодоказ є!
Різний час старту очевидно))) Чіп рахує від лінії до лінії
Від старту час у всіх однаковий в категорії.
Я б не був на вашому місці таким впевненим.
Час від старту категорії рахується тільки лідерам. Решті учасників таблиця показує чистий час.
В майбутньому плануємо розширити функціонал і показувати обидва часи, але це згодом
Лінь рахувати - повідомте плз моє місце (загальне і в категорії 40-49) - необхідні орієнтири на майбутнє. І для загального розвитку - навіщо зашили ел чіп у стартовий номер, який розміщується на вело???
А чому не бути впевненим?Я в минулому вже задавав таке питання,відповіли орги точно так,як я вище.
Олеже, час іде, можливості системи ростуть.
Очікуй нових функцій. Вже скоро.
Андрію Володимирович,просто для себе хочу вияснити чи є всі на 10 Львівській сотці рівноправними учасниками?Чи лідерів рахують за фактом фінішу,а решта не важлива?
Олеже. Апріорі 1000 людей не можуть бути рівноправними учасниками бо поки останні стартують, перші вже проїдуть 20км, навіть в нашій з тобою групі у тебе була перевага)))
Справді видалити?